Kari Mora. E.knyga​​

ISBN kodas: 9786090140994, EAN kodas: 9786090140987

CARI MORA

Thomas Harris

Vertinimas nėra galimas:
69% of 100
(įvertinimai 7)

SKU: 000000000011002362, Knygos formatas: Elektroninė knyga, EAN kodas: 9786090140987, ISBN kodas: 9786090140994, Puslapių skaičius: 256, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2020-03-27, Formatas: 21,3x14,3x2,2, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Sigitas Parulskis

9,77 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Thomas Harris, amerikiečių rašytojas ir šešių romanų autorius, labiausiai išgarsėjo sukūręs žymųjį Hanibalo Lekterio personažą. Visi jo kūriniai buvo ekranizuoti, įskaitant ir garsųjį ne vienu „Oskaru“ apdovanotą „Avinėlių tylėjimą“. „Akademijos apdovanojimų“ istorijoje tai trečiasis filmas, kuriam pavyko pelnyti „Oskarus“ pagrindinėse kategorijose. Po itin ilgos pertraukos autorius pristato naują trilerį apie nesuvokiamą blogį, godumą ir jaunos moters kovą už gyvybę.


25 milijonų vertės kartelio auksas paslėptas giliai po vila Majamio paplūdimio pakrantėje. Šis lobis jau metų metus vilioja pačius žiauriausius ir niekingiausius vyrus. Vienas iš jų Hansas Peteris Šnaideris. Jo iškrypęs seksualinis potraukis padeda užsidirbti pildant turtingųjų protu nesuvokiamas sadistiškas svajones.


Nuo paauglystės buvusi įtraukta į Kolumbijos ginkluotųjų revoliucinių pajėgų gretas Kari Mora galiausiai pabėga į JAV ir gauna laikinosios apsaugos statusą. Stengdamasi išgyventi mergina dirba įvairiausius darbus. Jos keliai atveda į Majami Bičą. Kari Mora įsidarbina namų prižiūrėtoja viloje, pagarsėjusioje dėl jos buvusio šeimininko – Pablo Eskobaro. Hansui Peteriui iškart į akis krinta karo paženklinta Kari, tačiau jis nežino, jog nusižiūrėta auka turi stebėtinų įgūdžių, mat jos išlikimo instinktai buvo tikrinami ir anksčiau.


Jokiam kitam šio amžiaus rašytojui dar nėra pavykę sukurti ir taip gerai atvaizduoti mumyse tūnančių žvėrių kaip Thomui Harriui. Šeštame autoriaus romane „Kari Mora“ – gaivališka ir nepasotinama vyrų prigimtis prieš moters išlikimo jausmą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nedaugžodžiaujantis, itin glaustas, įtraukiantis ir kinematografiškas kūrinys, atskleidžiantis pačias blogiausias ir tamsiausias žmonių savybes, kurie užvaldyti godulio ir iškrypėliškų aistrų pamina patį elementariausią žmogiškumą.
 2. 80%
  Knyga pie moterį, nepasiduodančią "blogiečiams".
 3. 80%
  Įdomi, pilna veiksmo knyga apie visokius blogus žmogeliukus. Gaila, gana trumpa.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...