20%
20%

Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą?

Rasa Borodina

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002180423, EAN kodas: 9786094840067, ISBN kodas: 9786094840067, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 192, Leidimo metai: 2019-03-21, Formatas: 20x13,5x1,4, Knygyne: 10.49, Leidykla: UAB Lectio divina

Ypatinga kaina 8,39 € Knygyne 10,49 €

Sutaupote 2,10 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Rasa Borodina KARJEROS GURU. KAIP SUSIRASTI SVAJONIŲ DARBĄ

Jei laikote šią knygą savo rankose, ko gero, jūsų galvoje jau sukasi mintys apie geresnį gyvenimą: naują darbą, aukštesnes pareigas, didesnį atlyginimą ar platesnes savirealizacijos galimybes. Netrypčiokite vietoje ir paverskite savo svajones realybe! Juk sakoma – „kas ieško, tas randa“. Šios knygos autorė Rasa Borodina, išbandžiusi abi barikadų puses, – buvo darbdave ir pati ieškojo darbo – tiki, kad visuomet galite rasti ir dirbti mėgstamą darbą. Tik svarbu suvokti, ko norite, ir turėti aiškų planą. 
Knygoje atskleidžiama, kas iš tiesų nulemia, ar būsite pakviestas į darbo pokalbį, ar sulauksite išsvajoto pasiūlymo ir mėgausitės širdžiai mielu darbu. Autorė, pasitelkdama savo kaip personalo atrankų specialistės patirtį bei žinias, ragina darbo ieškančius žmones tobulėti ir pasisemti įdomių įžvalgų, kurios padės geriau pasiruošti darbo paieškoms, jaustis drąsiai ir užtikrintai. Aiškūs, argumentuoti ir išmintingi patarimai, aprašytos realios situacijos iš darbo pokalbių ir motyvuojančios mintys padės jums pakeisti požiūrį į darbo paieškas, pasitikėti savimi bei darbo rinka.

Knygos autorė Rasa Borodina yra viena iš personalo atrankas, kaučingo (konsultuojamojo ugdymo) paslaugas, verslo konsultacijas teikiančios įmonės WIN Solutions įkūrėjų. R. Borodina vadovauja projektui Cvguru.lt bei rašo asmeninį blogą rasaraso.lt (facebook.com/rasa.rasobloga/, instagram.com/rasa.raso/). 

Knygoje rasite:

pasiruošimo darbo paieškoms etapus: kaip nusiteikti psichologiškai ir išsikelti tinkamus tikslus;
patarimų, kaip nepaskęsti darbo skelbimų jūroje ir ieškoti naudingos informacijos apie tinkamas darbo vietas;
darbo pokalbio eigos aprašymą su konkrečiais patarimais, kaip derėtų elgtis ir kalbėti: nuo kūno kalbos iki ateities perspektyvų aptarimo;
gerų ir blogų gyvenimo aprašymų (CV), motyvacinių laiškų pavyzdžių;
aiškią ir tikslią atmintinę prieš darbo pokalbį.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Tikrai patiko. Daug gerų patarimų, lengvai skaitosi.
  2. 60%
    Vidutinė knyga. Svajonių darbo susirasti tikrai nepadės, nebent esate visiškas ekstravertas, įžūlus ir turite palaidą liežuvį. Nors yra gerų patarimų, tačiau introvertams tai tik lašelis jūroje.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...