20%
20%

Karo menas. Sun zi. Seniausios pasaulyje vadovo strategijos paslaptys

Sun Tzu

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimai 4)

SKU: 000000000002165452, EAN kodas: 9786094039393, ISBN kodas: 9786094039393, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Puslapių skaičius: 126, Leidimo metai: 2015-12-01, Formatas: 20x13,5x0,9, Knygyne: 9.39, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB , Vertėjas: Linas Ruzgys

Ypatinga kaina 7,51 € Knygyne 9,39 €

Sutaupote 1,88 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

DĖMESIO: naujausią knygos leidimą rasite čia!


Seniausios pasaulyje vadovo strategijos paslaptys

Karas – taip apgaulės kelias. Todėl jei ką ir sugebi, tai vis tiek rodyk, jog nesugebi. Jei ketini šauktis kažkieno pagalbos, tai nuduok, jog nieko pagalbon kviestis neketini. Nors priešininkas ir yra arti, apsimesk, kad jis toli. O jeigu priešininkas yra toli, tai elkis taip, lyg būtų čia pat. Prisiviliok priešus bandydamas papirkti. Sukelk sumaištį ir sutriuškink juos. Jeigu jiems nieko netrūksta, būk pasirengęs. Jeigu jie stiprūs, pasistenk jų saugotis, Jeigu įpykę, sukelk sąmyšį. Elkis pagarbiai, kad sukeltum jų puikybę.


Karo menas – pati garsiausia visų laikų knyga apie taktiką ir strategiją. Ji turėjo milžiniškos įtakos kariavimo istorijai ir šimtmečiais formavo lyderių mąstymą. Nors parašytas 500 metų anksčiau nei Biblija, kinų karvedžio Sun Zi veikalas svarbumu (ir populiarumu) iki šių dienų nenusileidžia humaniškiausiai žmonijos Knygai. Karo meno išmintimi vadovavosi Napoleonas, vokiečių generolai Antrojo pasaulinio karo metais ir netgi amerikiečiai, planuodami operaciją Audra dykumoje.

Šiandien viso pasaulio lyderiai šioje knygoje ieško įkvėpimo ir patarimų, kaip pasiekti tikslą konkurencinėse situacijose. Karo menas organiškai įsiliejęs į šiuolaikinę kultūrą, cituojamas klasikiniame filme Volstritas (1987) ir šiuolaikiniame seriale Sopranai. Šis Sun Zi tekstas – naujas leidimas, papildytas išsamiais paaiškinimais ir komentarais.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 80%
  Knygoje pateikiama daug išminties, tačiau ją suprasti galima tik įsigilinus į skaitomą tekstą. Norint pasiimti visą knygos išmintį, ją reikia perskaityti daugybę kartų.
 2. 60%
  Knygą skaičiau šiaip sau, atsitiktinai. Joje galbūt ir yra naudingų patarimų, planuojant karo strategiją, priimant palankiausius sprendimus tiek gyvenime, tiek pačiame mūšyje. Vis dėlto, dalis teksto parašyta labai banalia, niekuo neišsiskiriančia ir neintriguojančia kalba. Kartais knygą buvo tiesiog nuobodu skaityti. Taip pat būtent šis leidimas poligrafiškai nėra itin tvarkingas, knyga spaudos atžvilgiu labai nekokybiška.
 3. 40%
  Knyga turinys ir kaina nedeakvacios . Neverta moketi tokius pinigus
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...