Karūnos deimanto paslaptis

ISBN kodas: 9786094370816, EAN kodas: 9786094370816

Ivan Korsak

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002113418, ISBN kodas: 9786094370816, EAN kodas: 9786094370816, Puslapių skaičius: 136, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Ukrainiečių, Leidimo metai: 2011-01-01, Formatas: 22x15,2x1,7, Leidykla: UAB "Eugrimas"

Ypatinga kaina
3,47 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ivan Korsak istorinis, nuotykinis romanas yra puikus pavyzdys, kaip galima vaizdingai ir paprastai sukurti intriguojantį pasakojimą, jungiantį Ukrainos ir Lietuvos istoriją. Autorius, išnagrinėjęs savo valstybės praeities laikus, supažindina su jais skaitytoją, ne tik dėstydamas įprastą nuotykių schemą, bet ir pateikdamas puikų istorinį kontekstą. Talentinga rašytojo ranka nepastebimai veda per įvairių laikotarpių istorines batalijas. Šioje knygoje skaitytojas patirs Kijevo Rusios ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės svarbius ir reikšmingus įvykius, taip pat ir XX amžiaus pradžios ukrainų siekį – sukurti Nepriklausomos Ukrainos valstybę. Romano herojui, istorikui Ivanui Halyckiui likimas išties yra dosnus – tai dovanoja, nublokštam permainų vėjais iš gimtojo kaimo ir tapusiam kariškiu, visus Pirmojo pasaulinio karo išbandymus, tai leidžia patirti artimo atsiradimą ir, atrodytų, išsiskyrimą amžiams. Herojui pradėjus eiti archyvaro pareigas Lucke, Liubarto pilyje, likimas pateikia iš pirmo žvilgsnio neatspėjamų mįslių – jos ne tik siekia žilą, LDK valdovų laikų senovę, bet ir persipina su iššūkiais jaunai, XX a. pr. Ukrainos valstybei, kurios kūrimo dalyviu jis tapo. Visos staigmenos ir peripetijos prasideda, kai Lucko gimnazistai atneša iš pilies požemių seną metalinę dėžę, kurios viduje po sutrūnijusiais skudurais Halyckis aptinka tikrą karaliaus karūną su lotynišku užrašu „Rex Russianus“... Ivan Korsak yra žinomas šiuolaikinėje Ukrainos literatūroje kaip istorinių romanų ir apysakų autorius. Per 10 metų yra sukūręs 6 istorinius romanus; paskutinis buvo pristatytas 2010 m. birželio mėnesį. Ypatingas skaitytojų dėmesys – I. Korsako apysakoms apie istorines asmenybes įvairių tautų kultūrų sankirtoje.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 60%
    Nusivyliau. Knygoje yra įdomių faktų, tačiau nors pradžioje ir užsimezga įdomi istorija, toliau vystosi labai nuobodžiai.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...