IŠPARDAVIMAS

Kasdien vis labiau

ISBN kodas: 9786090138182, EAN kodas: 9786090138182

Kamilė Birgė

Vertinimas nėra galimas:
77% of 100
(įvertinimai 28)

ISBN kodas: 9786090138182, EAN kodas: 9786090138182, SKU: 000000000001111956, Puslapių skaičius: 288, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-08-20, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 21,3x14,3x2,5, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
6,90 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Meilė, geismas ir praeities našta...

 

Kas nutinka, kai tau – trisdešimt šešeri, bet tu dar netekėjusi ir neturi vaikų? Kai bosas spaudžia tave su juo permiegoti, jo viršininkė tavęs už tai nekenčia, o tu tuo metu sutinki velniškai patrauklų, bet daug už tave jaunesnį lėktuvo pilotą? Kai noras būti mylimai tampa toks stiprus, jog nutari priimti beprotiškiausius sprendimus, nutraukti senas draugystes ir negalvoji apie padarinius?

Ar gali būti, kad išsipildžiusios svajonės gyvenimą padarys dar nelaimingesnį? O gal tai ir yra kelias, padedantis suprasti, kur link iš tiesų tave veda širdis?

 

Pirmas lietuvių autorės Kamilės Birgės romanas – apie jausmus, kurie įsiplieskia, kai prarandama viltis jų kada nors sulaukti. Apie užsispyrimą siekti laimės ir pasitikėjimą likimu. Apie meilę, kurią sutikus pagaliau galima ištarti: „Ir aš tave... Kasdien vis labiau.“ 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 28)
TOP komentarai
 1. 100%
  Ema grįždama iš Kelno netyčia susiduria su pilotu Povilu ir abu iš karto susidomi vienas kitus. Netyčia pametusi savo darbo kortelę, kurią randa Povilas, nė nežino, kad ją pametė. Povilas išsiaiškina jos namų adresą ir atneša kortelę į namus, bet jos neradęs palieka ją kaimynei Jelenai. Vėliau jie vėl susitinka, kol Genujoje jos telefonu neatsiliepia jos viršininkas. Tai nuliūdina Povilą, bet jie ir vėl susitinka. Taip jie pradeda draugauti.... Bet kokias intrigas mezga Emos viršininkas Simas ir Alma?

  Tai pirmoji autorės debiutinė knyga ir man ji tikrai labai patiko. Nes skyriai labai trumpi- VALIO, istorija labai lengvai skaitosi, veiksmas vystosi greitai- būtent tokia knyga kokios man ir patinka. Ilgai ieškojau, kur įsigyti šią knygą: tai pinigų neturėjau, tai neradau kur. Kol galop apsisprendžiau nusipirkti, nes ant nosies jau buvo antroji autorės knyga. Tad norėjau susipažinti su rašytojos stiliumi nuo pirmos knygos. Oi kiek dramų ir pavydo knygoje. Tikrai mano stilius. Knygoje pasakojamos kelios meilės istorijos ir dominuoja gan daug veikėjų- ką nedažnai sutinku meilės romanuose. Nevengia ir venerinių ligų tema knygoje- tikrai drąsu. Galvojau, kad tik aš rašau apie tai. Tokie knygos pliusai. O minusai tai gal, kad nebuvo vietovių aprašymų, ypač kas liečia kitas šalis. Trūko kokių garsių vietovių aprašymų, kur veikėjai būtų galėję apsilankyti. Man to norėjosi skaitant... na bent trupučiuką.

  Bendrai paėmus knyga man tikrai labai patiko. Ir rekomenduoju tam, kam patinka meilės romanai, kuriuose ir pasipyksta veikėjai, ir pasikeikia, ir apie seksą kalba tiesiai šviesiai. O pabaiga ne tokia kokios tikėjausi. Veikėjų likimai visiškai pasikeičia knygos gale.
 2. 100%
  Knyga man asmeniškai patiko :))
 3. 100%
  Labai lengvai skaitoma meilės istorija. Tokia tikrai įtraukianti. Perskaitai vieną skyrių ir taip smalsu kas bus toliau. Man labai patiko. Gyvenimiška knyga apie santykius.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...