50%
50%

Kasdien vis labiau

ISBN kodas: 9786090138182, EAN kodas: 9786090138182

Kamilė Birgė

Vertinimas nėra galimas:
76% of 100
(įvertinimai 24)

EAN kodas: 9786090138182, ISBN kodas: 9786090138182, SKU: 000000000001111956, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-08-20, Puslapių skaičius: 288, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 21,3x14,3x2,5, Knygyne: 13.79, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
6,90 €
Knygyne Kauno Centrinis knygynas. Kaina tikrinta 2021-09-02
13,79 €

Sutaupote 6,89 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Meilė, geismas ir praeities našta...

 

Kas nutinka, kai tau – trisdešimt šešeri, bet tu dar netekėjusi ir neturi vaikų? Kai bosas spaudžia tave su juo permiegoti, jo viršininkė tavęs už tai nekenčia, o tu tuo metu sutinki velniškai patrauklų, bet daug už tave jaunesnį lėktuvo pilotą? Kai noras būti mylimai tampa toks stiprus, jog nutari priimti beprotiškiausius sprendimus, nutraukti senas draugystes ir negalvoji apie padarinius?

Ar gali būti, kad išsipildžiusios svajonės gyvenimą padarys dar nelaimingesnį? O gal tai ir yra kelias, padedantis suprasti, kur link iš tiesų tave veda širdis?

 

Pirmas lietuvių autorės Kamilės Birgės romanas – apie jausmus, kurie įsiplieskia, kai prarandama viltis jų kada nors sulaukti. Apie užsispyrimą siekti laimės ir pasitikėjimą likimu. Apie meilę, kurią sutikus pagaliau galima ištarti: „Ir aš tave... Kasdien vis labiau.“ 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 24)
TOP komentarai
 1. 100%
  Kamilės Birgės knygą "Kasdien vis labiau" - skaičiau karštą liepos savaitgalį ir mąsčiau, kad tai puiki knyga vasaros atostogoms, kai pavargsti nuo profesinės literatūros ir norisi ko nors lengvo, intelektualiai neįpreigojančio. Debiutinis autorės meilės romanas skaitosi tikrai lengvai, įtraukia netikėti siužeto posūkiai, intriguojanti ir nelaukta pabaiga. Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad knygos užuomazga pakankamai paprasta: atsitiktinis lakūno ir perspektyvioje firmoje dirbančios, bet vis dar savęs ameniniame gyvenime ieškančios 36-rių moters susitikimas virsta meilės istorija. Skaitant šią istoriją lyg ir pasigendi didesnės autorės literatūrinės patirties (knyga vis dėlto pirmoji), tačiau žavi jos kuriamų herojų charakterių nenuspėjamumas - jų poelgiai, pasirinkimai tampa netikėti ne tik skaitytojams bet ir patiems herojams. Atrodytų, kad autorė sąmoningai savo veikėjams (ne tik jau minėtiems Emai ir Povilui, bet ir jų draugams Sigai ir Simui - beje, man pastarųjų meilės istorija patiko daug labiau ir atroodė gerokai stipresnė nei pagrindinių herojų) kuria jų gyvenimo situacijas, kuriose atsiskleidžia jiems patiems iki šiol nežinoma jų asmenybės pusė. Ir bent jau man pasirodė, kad tai ir yra Kamilės Birgės knygos stiprybė - pateikti skaitytojams, atrodytų, paprastas ar net banalias situacijas ir leisti stebėti, kaip neįprastai jose elgiasi herojai. Juk iš tiesų, dažnai mes iki galo nepažįstame ne tik mylimų žmonių, bet ir savęs pačių ir mūsų poelgiai tampa siuprizu ne tik šalia esantiems, bet ir mums patiems. Tad lyg ir lengvo siužeto Kamilės Birgės knyga skatina galvoti ir apie gilesnius žmogaus psichologijos dalykus. Dedu knygą į lentyną, rekomenduoju paskaityti draugėms ir visiems ieškantiems savęs. O autorei linkiu sėkmės tolimesnėje kūryboje!
 2. 100%
  Lengvas, bet įtraukiantis romanas. Rekomenduoju lengvam vakaro skaitymui. Šaunus autorės darbas!
 3. 100%
  Lengvo turinio,įtraukiantis,vertas skaitymo vakarai
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...