Nauja
Nauja

Kastamaro dvaro virėja

ISBN kodas: 9786090153864, EAN kodas: 9786090153864

La cocinera de Castamar

Fernando J. Múñez

Vertinimas nėra galimas:
73% of 100
(įvertinimai 3)

EAN kodas: 9786090153864, ISBN kodas: 9786090153864, SKU: 000000000001113237, Kalba, iš kurios versta: Ispanų, Puslapių skaičius: 720, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Ispanų, Leidimo metai: 2023-01-17, Formatas: 21,3x14,3x4,8, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Dovilė Kuzminskaitė

Ypatinga kaina
29,74 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ausdamas subtilų intrigų, meilės, pavydo, paslapčių ir melo tinklą, Múñezas įtraukia skaitytoją į svaiginantį XVIII amžiaus Ispanijos dvaro gyvenimą.

Išsilavinusi, iš pasiturinčios šeimos kilusi Klara išgyvena tragediją: Ispanijos įpėdinystės kare žūsta jos mylimas tėvas. Kilmingoji Klara palieka namus ir įsidarbina pagalbininke didingo Kastamaro dvaro virtuvėje. Mergina greitai įsitikina: dvaro virtuvėje niekas jos nelaukia ir talentų neįvertins. Negana to, Klara tuojau pastebi, kad visi tarnai čia turi paslapčių, vieni kitus šantažuoja, už nugaros rezga intrigas ir netrukus į jas įtraukia ją pačią.
Dvaro šeimininkas donas Diegas, per tragišką nelaimingą atsitikimą netekęs žmonos, gyvena atsiskyręs nuo dvaro kasdienybės ir svitos intrigų. Tačiau Klaros atvykimas apverčia jo sielvarto persmelktą pasaulį aukštyn kojomis. Apsvaigintas gardžių virtuvės kvapų, Diegas nepastebi, kad jam po nosimi rezgamas keršto planas.
Vis dėlto ir Klara turi paslaptį, kurią atskleidusi bijo netekti darbo ir šeimininko prielankumo: mergina kenčia nuo agorafobijos – ji paniškai bijo atvirų erdvių ir nedrįsta net kojos iškelti pro duris.

Fernando J. Múnezas yra rašytojas, scenaristas ir režisierius. Jis baigė filosofijos studijas Madride ir kinematografijos studijas Meine, JAV. Nuo 2002 m. išleido apie penkiasdešimt knygų vaikų ir jaunimo literatūros srityje. „Kastamaro dvaro virėja“ – pirmasis autoriaus romanas suaugusiesiems, sulaukęs neįtikėtino pasisekimo ir įkvėpęs Netflix serialą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai ilgai galvojau ar pirkti, nes pasitaiko, kad knyga nuvilia, nepateisina aprašymo. Bet šį kartą taip nebuvo. Be galo patiko romanas, nes vietomis, bent man, kėlė aliuziją į Brontės romaną „Džeinė Eir“. Nors ir didelės apimties - neprailgo skaityti.
 2. 100%
  Vienas geriausių skaitytų romanų. Tai ne šiaip kūrinys apie meilę – jame telpa kur kas daugiau. Ištikimybė, drąsa, gebėjimas atleisti, buvimas kitokiu, draugystė, keršto tema, dvaro intrigos... Be galo gražus tekstas – vien ko verti tuometinio maisto aprašymai! Beje, pagal romaną sukurtas serialas, bet ne koks nors meksikietiškas, o kokybiškas 12 dalių ispanų su puikiais aktoriais.
 3. 20%
  Kažko labai ir nesitikėjau. Pirkau dėl didelės apimties. Tačiau knyga visai nuvylė. Pigus ir banalus skaitalas apie meilę. Nors galėčiau teigti, jog tai tiesiog tobulas kūrinys meksikietiškam serialui
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...