Katino dienos I dalis. Mokslo knyga

ISBN kodas: 9786094701306, EAN kodas: 9786094701306

Saulius Žukas

ISBN kodas: 9786094701306, EAN kodas: 9786094701306, SKU: 000000000004143560, Puslapių skaičius: 232, Spalvingumas: Spalvotas, Leidimo metai: 2021-08-23, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 29,7x21x1,5, Leidykla: Baltų lankų vadovėliai, UAB

20,99 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

KATINO DIENOS – mokymo priemonė, parengta pagal Priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą. Tai antras leidimas, papildytas STEAM (gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, menai ir matematika) ir raidžių rašymo užduotimis. Vaikai, drauge su knygos veikėjais Jonu, Ugne ir jų katinu stebėdami aplinkinį pasaulį, rūpindamiesi savo namais ir augintiniais, švęsdami gimtadienius ir visaip nuotykiaudami, mokosi pasakoti, skaityti, rašyti, skaičiuoti, kūrybiškai mąstyti. 

KATINO DIENOS yra spalvingas, informatyvus vadovėlis ir pratybų sąsiuvinis, kuriame vaikai ras  papildomos medžiagos: lipdukų, karpyti ir klijuoti skirtų paveikslėlių. Dabar tai dviejų dalių leidinys, suskirstytas pagal didžiąsias temas ir vienos dienos ugdymo poreikius, taip pat kiekviename puslapyje pateikta pastabų su vaiku dirbantiems pedagogams ar tėvams. Skaitmeninėje mokymo(si) aplinkoje pasiekiama elektroninė leidinio versija ir nauja pedagogo knyga.

Saulius Žukas, KATINO DIENŲ autorius:

Iki šiol daugiausia rašiau literatūros vadovėlius vyresnių klasių moksleiviams, todėl imtis knygų būsimiems pirmokams man pa¬čiam buvo nauja ir kiek netikėta. Vis dėlto seniai turėjau svajonę parašyti elementorių. Ir štai pasitaikė proga – manęs paklausė: „Ar gali išmokyti skaityti nemokydamas skaityti, o skaičiuoti ne-mokydamas skaičiuoti?“ Kaip matote, iššūkį priėmiau.

Justinos Broniukaitienės, mamos, atsiliepimas: 

KATINO DIENŲ mokslo knygos parašytos labai pagauliai, vaikus įtraukia į problemų sprendimą ir skatina mąstyti. Mano sūnus Vytautas jau pirmokas – praėjusiais metais jis mokėsi iš KATINO DIENŲ, todėl į pirmą klasę žengė jau gebėdamas skai¬tyti ir skaičiuoti.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...