ŽEMA KAINA

Kava su apelsinais

ISBN kodas: 9786094872181, EAN kodas: 9786094872181

Lina Ever

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 9)

ISBN kodas: 9786094872181, EAN kodas: 9786094872181, SKU: 000000000002188180, Puslapių skaičius: 288, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-10-29, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 21x14,5x2,1, Leidykla: BALTO

Ypatinga kaina
15,81 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Berlyne gyvenančios rašytojos Linos Ever knyga „Kava su apelsinais. Vienos piligrimystės dienoraštis“ užmirštu piligrimų keliu veda į akistatą su savimi ir ieško atsakymų į egzistencinius klausimus. Prieš keletą metų kelio knygų seriją pradėjusi autorės knyga „Kelyje. 100 000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu“ skaitytojų buvo sutikta itin palankiai ir tapo bestseleriu.

Išgirdusi legendą apie viduramžiais neregėtai populiarų Vakarų Europos piligrimų kelią Berlyno pašonėje, autorė išsiruošia patikrinti jo mistinių galių. Stebuklingo kraujo keliu kadaise plūsdavo šimtai tūkstančių piligrimų, tačiau šiandien juo žingsniuoja vos vienas kitas. Lina kaip mat randa pakeleivių, tad vieną gražią vasaros pradžios dieną, vos tik pasibaigus karantinui, keturios moterys užsimeta kuprines ant pečių ir leidžiasi į kelią.

Eina miškais, laukais, nuošaliomis gyvenvietėmis, nakvoja bažnyčiose ir parapijos namuose, patiria nuotykių, susiduria su sunkumais, sutinka keisčiausių žmonių, stebisi besipildančiomis svajonėmis, o pakeliui aptaria pačius įvairiausius gyvenimo klausimus. Kiekviena diena vis kitokia, euforiją pamažu keičia nuovargis, bažnyčios nebežada nušvitimo, neatsakytų klausimų tik daugėja, tačiau kasdien stiprėja moteriška bendrystė ir autorės ryšys su savuoju vidiniu vaiku.

Tai labai šilta, nuoširdi, atvira knyga, ją skaitydami ir šypsositės, ir graudinsitės, ne vienoje situacijoje atpažinsite save ir sau užduodamus klausimus. Galbūt čia nerasite visų atsakymų, bet tikrai užsinorėsite užsidėti kuprinę ir patys išeiti jų paieškoti. Vaizdingas ir įtaigus pasakojimas leidžia drauge su knygos herojėmis keliauti turistų neatrastomis Vokietijos vietomis.

Ėjau atvira širdimi ir leidau keliui dirbti savo darbą, o po šešių dienų nustebau taip toli nuėjusi ir taip stipriai priartėjusi prie savęs.                                                  Lina Ever
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai smagiai susiskaitė šis piligrimystės dienoraštis. Ne pirmą skaičiau tokio tipo knygą. Piligrimystės tema mane labai domina, be to ir pati norėčiau patirti, išsiruošti į tokią kelionę.
  Ši knyga patiks mėgstantiems skaityti dienoraščius, pasinerti į kitų asmeniškumus, išgirsti kitų mintis ir mėgstantiems kelionių knygas.
 2. 100%
  Gera buvo pakeliaut pesčiomis su knygos autore bei jos bendražygeivėmis!
 3. 100%
  Nuosirdus ispudziu ir isgyvenimu dienorastis, keliaujant po Vokietijos piligrimines vietas/kaimelius. Knygoje sau radau daug autores jausmų, pamąstymų, nuklydimų. Knyga man pasirodė tokia "sava" - su moto "galų gale/pabaigoje, viskas bus gerai. O jei nėra gerai, tai dar ne pabaiga :) " AČIŪ autorei! Ir toliau taip !
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...