Kelias iš labirinto

ISBN kodas: 9786090125458, EAN kodas: 9786090125458

La ultima salida

Federico Axat

Vertinimas nėra galimas:
92% of 100
(įvertinimai 11)

EAN kodas: 9786090125458, ISBN kodas: 9786090125458, SKU: 000000000001110488, Kalba, iš kurios versta: Ispanų, Puslapių skaičius: 416, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Ispanų, Leidimo metai: 2016-10-28, Formatas: 23,5x14,3x3, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Aira Nekrašaitė

Ypatinga kaina
13,93 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

„Tedas Makėjus jau ruošėsi paleisti sau kulką į smilkinį, kai šaižiai suskambo durų skambutis...“


Regis, Tedas Makėjus turi viską, ko reikia laimingam žmogui. Jis yra turtingas, vadovauja pelningai dirbančiai organizacijai, turi žavingą, mylimą žmoną ir dvi nuostabias dukteris. Tačiau prie Tedo smilkinio prigludęs pistoletas iškalbingai byloja, kad kažkas šioje idilėje yra negerai. Klestintis verslininkas ir pavyzdingas šeimos vyras nori užbaigti savo gyvenimą savižudybe. Tačiau Tedo Makėjaus planus sujaukia prie jo namo durų pasirodęs nepažįstamas vyras. Jam atkakliai vis skambinant į duris, Tedui kyla noras nepaisyti skambučio ir pagaliau nuspausti gaiduką. Tuo pat metu jis pastebi ant stalo iki šiol nematytą, bet savo ranka rašytą raštelį:

„ATIDARYK DURIS. TAI – PASKUTINĖ IŠEITIS.

Įsiprašęs į vidų nepažįstamasis pateikia Tedui netikėtą pasiūlymą, galbūt išvaduosiantį jį nuo būtinybės pakelti prieš save ranką. Jis įtikina Tedą atlikti kilnią ir didvyrišką užduotį bei taip apsaugoti žmoną ir vaikus nuo gniuždančių pasekmių, kurias sukeltų jo savižudybė.

Tedas sutinka, net nenumanydamas, kad šis pasiūlymas taps makabriško ir mirtinai pavojingo žaidimo pradžia. Šiame žaidime dalyvauja ne tik Tedas, bet ir dar kažkas. Kažkas, kas pažįsta jį geriau nei bet kas kitas. Kažkas, kas privers Tedą suabejoti ir savo paties motyvais, ir aplinkiniais žmonėmis. Kas vadovauja šiam žaidimui? Kartais mes galime pasitikėti tik savimi. O kartais net ir tiek negalime.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 11)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nepaparastai įtaigiai suraizgytas psichologinis detektyvas apie serijinį žudiką. Įtikina, įtraukia, nepaleidžia. Labirinte Tedas Makėjus, supertalentas, augęs "galvos" liga sirgusios motinos ir žiauriai smurtaujančio tėvo šeimoje, pasiekia gyvenimo aukštumas versle, sukuria šeimą, tačiau pats klajoja tarp beprotybės ir kliedesių. Po savo šachmatų mokytojo mirties, jis nustoja žaisti šachmatais, jo gyvenimas virsta pragaru, nes mama kaskart vis sunkiau sirgo, o tėvas nuolat ją žemino, kol galiausiai išsikraustė pas meilužę. Paauglys liko vienas su į save nugrimzdusia motina. Nenuostabu, kad Tedo protas sukūrė alternatyvias tikroves. Šioje knygoje dar žavus daktarės Lauros personažas.
 2. 100%
  Vienas iš geriausių skaityti psichologinių trilerių. Maustė, mulkino nuo pat pradžių. Puikus, neprailgstantis ir intringą iki pat galo išlaikantis kūrinys.
 3. 100%
  Gerai susuktas psichologinis trileris. Šioje knygoje svarbi kiekviena detalė norint išsikapstyti iš nežinomybės.Labai patiko knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...