20%
20%

Kelių eismo taisyklės su Ekovairavimo patarimais

LR vyriausybė

SKU: 000000000002146285, EAN kodas: 9786099516318, ISBN kodas: 9786099516318, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 144, Leidimo metai: 2014-03-21, Formatas: 21,7x11,4x0,7, Knygyne: 5.79, Leidykla: ARIDEAl UAB

Ypatinga kaina 4,64 € Knygyne 5,79 €

Sutaupote 1,15 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

„Kelių eismo taisyklės su Ekovairavimo patarimais“ - tai informatyvus, originalaus ir praktiško formato leidinys, orientuotas ne tik į pradedantį ar besimokantį vairuotoją, bet taip pat skirtas kasdieniam naudojimui visų kategorijų patyrusiems vairuotojams.
   Taisyklėse pateikti kelio ženklai ir kelių ženklinimas pagal formą, dydį, spalvą bei užrašus, atvaizduoti, atsižvelgiant į naujai patvirtintus normatyvinius dokumentus. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administraciniu teisės pažeidimų kodeksu sudaryta spalvota nuobaudų lentelė, pagal kurią lengva greitai rasti pažeidimo straipsnį ir baudų dydį. Taip pat tekste išskirti pasikeitę taisyklių punktai, padedantys vairuotojams atkreipti dėmesį tik į naujai priimtus taisyklių pakeitimus.
   Taisyklės skirtos visiems eismo dalyviams, visų kategorijų vairuotojams ir profesionalams, organizatoriams ir priežiūros specialistams.

   Leidinyje rasite Ekovairavimo patarimus, remdamiesi šiais patarimais galite sutaupyti net iki 15 % kuro sąnaudų, be to, prisidėsite prie klimato apsaugos ir taršos mažinimo. Ekovairavimas kuria pažangaus vairavimo techniką, leidžiančią geriausiai panaudoti šiuolaikines transporto priemonės ir variklius. Tolesnis kelio numatymas į priekį taip pat reiškia, kad ekovairavimas yra naudingas saugumui bei didesniam keleivių patogumui.

   Šios „Kelių eismo taisyklės“ yra su naujausiais pakeitimais ir papildymais, įsigaliojančiais nuo 2017 m. sausio 1 d.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...