20%
20%
TOP
TOP

Kelyje. 100000 žingsnių su kunigu Algirdu Toliatu

Lina Ever

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 4)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002177784, EAN kodas: 9786094663413, ISBN kodas: 9786094663413, Leidimo metai: 2018-09-11, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 328, Viršelio tipas: Minkštas, Formatas: 21,5x15,5x2,6, Knygyne: 15.79, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina 12,64 €
Knygyne 15,79 €

Sutaupote 3,15 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

2017 metų rudenį autorė su kunigu Algirdu TOLIATU ir fotomenininku, Nacionalinės premijos laureatu Algimantu ALEKSANDRAVIČIUMI leidosi į piligriminę kelionę dailininkų romantikų kadaise pamėgtu ir išgarsintu Dailininkų keliu Malerweg Saksonijos Šveicarijoje. Per penkias dienas keliautojai nuėjo 65 kilometrus, 100 tūkstančių žingsnių, kalbėdamiesi apie Dievą, žmogų ir gamtą, apie tai, kam reikalingas kelias, kaip rasti drąsos juo žengti sąmoningo gyvenimo link. 
Knyga sudaryta iš penkių skyrių – penkių dienų. Kasdien „Kelyje“ aprašomi vis kitokie gamtos ir žmonių sukurti paminklai, einant nagrinėjamos vis naujos temos – apie tikėjimą ir kūrybiškumą, atjautą ir atleidimą, nuolankumą ir ryžtą, šeimą ir draugystę, pareigą ir pašaukimą, meilę sau ir kitam. Kunigas čia kalba apie žemiškąjį gyvenimą, apie tai, kaip jį nugyventi prasmingiau ir laimingiau, fotomenininkas aptinka vis įspūdingesnių vaizdų ir pasakoja apie kūrybiškumą, o autorė vakarais savo bendrakeleiviams skaito H. K. Anderseno pasakas. 
Autorė aprašo ir patirtus nuotykius, ir nuovargio įpliekstus konfliktus, apie viską nuoširdžiai ir atvirai – apie jausmus, nepatogumus ir savas baimes. Knyga leidžia iš arčiau pažvelgti ir į Vokietiją, jos žmones ir papročius. Knygoje daug meninių nuotraukų, o Linos Ever gamtos aprašymai tokie vaizdingi, kad skaitydami pasijusite lyg patys keliautumėte vienu gražiausių Vokietijos pėsčiųjų takų. Galbūt „Kelyje“ taps ir jūsų kelionės pradžios knyga.

Linos Ever gamtos aprašymai tokie vaizdingi, kad pasijusite....

Šis menininkų kelias turi kažkokios paslaptingos galios – atsisukęs atgal staiga pamatai, kad nejučia atradai tai, ko nebūtum nė susapnavęs... 
Kunigas Algirdas Toliatas

Po kelionės labiau pradedi pažinti save – bendravimo išbandymai joje užkamšo landas skersvėjams, o fizinis nuovargis užgrūdina mintį smalsumui. Tad kelionė – lyg pinigėlis į taupyklę: įkritęs praturtina ir sukuria pilnatvės jausmą. 
Algimantas Aleksandravičius

Išėjau į kelią, norėdama jį įveikti, ir nesitikėjau, kad kelias įveiks mane. Išvedžiau į jį bendrakeleivius nesitikėdama, kad tai jie mane ves toliau. Keliavau tikėdamasi išgirsti atsakymus, o susirinkau dar daugiau klausimų. Bet atradusi kelią nieko daugiau nenoriu, kaip tik eiti juo toliau. 
Lina Ever

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. Evelina
  100%
  Jautriai parašyta knyga, kuri (o ir pats kelias) mane atvedė mane į save ir leido pažvelgti į veidrodį atviromis akimis. Tai viena iš knygų, neturinčių "galiojimo laiko", joje nagrinėjamos temos aktualios ir dabar, ir bus taip pat svarbios ir po 10 metų. Mėgavausi ja nuo pirmo puslapio iki paskutinio sakinio, net pasąmoningai tempiau, kad kuo vėliau baigčiau ją skaityti.

  Ačiū Linai už įkvėjimą ir kelią!
 2. Dale
  100%
  Tik baigiau skaityti šią knygą. Tai knyga, kuri atkreipia dėmesį į kelionę pėsčiomis po Saksoniją, išgirdau apie Dailininkų kelią, mėgaujiesi ne tik nuotraukomis, bet ir gamta. O svarbiausia - keliautojų mintimis. Vėl prisimeni Anderseno pasakas, kurias skaitydavo savo kelionės draugams autorė. geriau pažįsti rašytoją Ever, kuri šiek tiek prasitaria ir apie save. Daug minčių apie tikėjimą, išpažintį, kryžiaus simbolį ir kt.
  Daug skaičiau knygų apie keliones, o šis savotiškas kelionės dienorašti - vienas iš labiausiai patikusių.
 3. Laimutė Marija
  100%
  Trūksta žodžių įvertinti šią knygą ir kokį džiaugsmą ir malonumą jauti ją skaitydamas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...