Keraminiai statybiniai dirbiniai

Albinas Gailius, I. Girnienė

SKU: 000000000004141887, EAN kodas: 9789955283775, ISBN kodas: 9789955283775, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Puslapių skaičius: 184, Leidimo metai: 2008-12-18, Formatas: 20,5x14,5x1, Leidykla: Vilniaus Gedimino technikos

4,79 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Knyga parašyta atsižvelgiant į šiuolaikinio mokslo, taip pat ir praktinius keraminių dirbinių gamybos technologijos laimėjimus. Aprašytos žaliavos keramikai gaminti, žaliavų technologinės savybės, fizikiniai ir cheminiai molio pokyčiai, vykstantys technologinių procesų metu, ir kt. Be tradicinių statybinių keraminių dirbinių, nagrinėjami ir naujausi sieniniai, apdailos, stogo dirbiniai, keraminės termoizoliacinės medžiagos (įvairūs keraminiai blokai, plytos, apdailos dirbiniai, jų gamybos technologija, taikymo sritis, kokybės kontrolė ir kt.). Mokomojoje knygoje pirmą kartą lietuvių kalba pateikti kai kurie terminai ir apibrėžtys.

Aprašant konkrečios paskirties dirbinius, nurodyta žaliava jiems gaminti, gamybos technologija, aptariama kokybės kontrolės sistema, pagrindinių savybių tyrimo metodai.

Mokomoji knyga visiškai ar iš dalies atitinka daugelio studijų dalykų programų turinį: statybinių medžiagų, keraminių medžiagų, sieninių dirbinių technologijos, apdailos medžiagų technologijos, architektūrinės medžiagotyros ir kt. disciplinas.

Knyga skirta VGTU Statybos, Aplinkos inžinerijos ir Architektūros fakultetų, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentams. Ja taip pat galės naudotis ir kitų aukštųjų mokyklų studentai, keramikos pramonės darbuotojai ir projektuotojai.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...