40%
40%

Keturi vėjai

ISBN kodas: 9789955139973, EAN kodas: 9789955139973

The Four Winds

Kristin Hannah

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 19)

SKU: 000000000002186935, ISBN kodas: 9789955139973, EAN kodas: 9789955139973, Puslapių skaičius: 496, Leidimo metai: 2021-05-21, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Formatas: 22x15x4, Knygyne: 17.99, Vertėjas: Paulė Budraitė, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina
10,79 €
Knygyne
17,99 €

Sutaupote 7,20 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Keturi vėjai“ — naujausias autorės romanas apie meilę, pasiaukojimą ir viltį Ameriką ištikus Didžiajai depresijai.

Mano žemė pasakoja savo istoriją, tik paklausyk. Tai mūsų šeimos istorija.

1934-ųjų Teksasas. Milijonai praradę darbą, nesibaigiančios sausros ir pragaištingi vėjai niokoja Didžiąsias Lygumas. Ūkininkai kovoja, iš paskutiniųjų bandydami išlaikyti žemes ir išsaugoti pragyvenimo šaltinį; derliaus nuimama vis mažiau, vandens pavojingai trūksta, smėlis grasina palaidoti visa, kas gyva. Smėlio audrų periodas — juodžiausias Didžiosios depresijos metas — smogė visa jėga.

Šiuo netikrumo ir pavojų kupinu metu Elsa Martineli, kaip ir daugelis jos kaimynų, turi apsispręsti — arba nelygioje kovoje grumtis už mylimą žemę, arba keliauti į vakarus, į Kaliforniją, viliantis geresnio gyvenimo. 

„Keturi vėjai“ — tai nepamirštamas Amerikos ir amerikietiškos svajonės portretas nepalaužiamos moters akimis. Šios moters drąsa ir auka taps skiriamuoju visos kartos
 ženklu.

„Keturi vėjai“ 2021-aisiais atrodo keistai pranašingi... Romano siunčiama žinutė viltinga ir iškalbinga — esame mokančiųjų išgyventi tauta. Buvome atsidūrę baisiame varge, bet išbridome. Išbrisime ir vėl. Laikykimės išvien.
* The New York Times

Vienos moters kelionė įkūnija sunkius daugelio šeimų pasirinkimus — galimybė išgyventi ar namai.
* GoodMorningAmerica.com
 
Pasakodama apie vienos moters gebėjimą išgyventi itin sunkiu smėlio audrų metu talentinga romanistė Kristin Hannah mums primena, kad žmogaus širdis ir mūsų Žemė yra tokios tvirtos ir kartu tokios trapios, kaip nenuspėjamai besikeičiantis vėjas.
* Delia Owens, „Ten, kur gieda vėžiai“ autorė

Išskirtinis... Sodrus, intriguojantis romanas apie šeimos ryšius, atkaklumą, moterų draugystę ir tvirtybę.
* Booklist

Nuostabus kūrinys, atskleidžiantis nepakeičiamą, bet dažnai nepakankamai įvertinamą didžiosios kartos moterų vaidmenį.
* People

Pasakodama jaudinančią istoriją apie meilę, drąsą ir auką K. Hannah puikiai derina rupų realizmą, emocingus personažus ir lyrinę prozą, įtikinančią nuo pirmos eilutės...
* Publishers Weekly

Apie autorę
Kristin Hannah su vyru ir sūnumi gyvena Vašingtone ir Havajuose. Rašytoja gimė 1960 m. Kalifornijoje, bet dar vaikystėje persikėlė į Vašingtoną. Studijavo teisę, kelerius metus dirbo teisininke, bet galiausiai nusprendė atsidėti rašymui. K. Hannah yra parašiusi jau per dvi dešimtis romanų — istorijas apie moterų bičiulystę, motinystę, nesutarimus šeimoje.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 19)
TOP komentarai
 1. 100%
  Jaunystėje sirgusi Elsa, sulaukusi dvidešimt penkerių, turėjo imtis kažko drąstiška, kitaip ateitis nesiskirs nuo dabarties. Ji visą gyvenimą praleis namuose nemylima, rūpindamasi žmonėmis, kuriem ji pati visai neberūpi, kuriuose matoma tik kaip ligota negražioji. Ji niekada nepajus virpulio prisilietus vyrui, ramybės, dalijantis guoliu. Vėliau, tekėdam iš reikalo ir dar nebūdama motina, ji nežinojoto, ką patyrė vėliau - be meilės galima tik tada, kai meIlės nesi niekada patyręs. Martinėliai priėmė Elsą, už šį netikėtą gerumą ji atsilygino nuoširdžiu atsidavimu, karšta meile jiems ir jų gyvenimo būdui. Ji įsiliejo į jų šeimą, bet jos vyras Ralfas vis labiau tolo. Jis buvo nelaimingas, paliko šeimą. Elsa su vaikas iškeliavo į Kaliforniją ieškoti geresnio gyvenimo, bet ten ji suprato, ką reikšia visko netekti arba tiesiog neturėti ką prarasti. Sunki, slegianti, bet nepeprastai tikroviška istorija.
 2. 100%
  Dar viena puiki autorės knyga su jautria istorija apie stiprią negandų užkluptą moterį.
 3. 100%
  Labai gera knyga, įdomi, įtraukianti ir pamokanti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...