ŽEMA KAINA

Ketvirtadieniais aštuntą

ISBN kodas: 9786090306635, EAN kodas: 9786090306635

Thursdays at Eight

Debbie Macomber

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 8)

ISBN kodas: 9786090306635, EAN kodas: 9786090306635, SKU: 000000000002185959, Puslapių skaičius: 352, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2020-12-18, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 18,5x12,5x2,3, Vertėjas: Elzė Tilindytė, Leidykla: Svajonių knygos

Ypatinga kaina
4,32 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ketvirtadienis, 8 val. ryto. Pusryčių klubas! Kavinė „Mokos akimirkos“.
Kiekvieną savaitę keturios moterys įrašydavo šiuos žodžius į darbo kalendorių. Jos susitikdavo prie pusryčių stalo ir kalbėdavosi apie atrastas gyvenimo tiesas. Išsipasakodavo. Drąsino ir išties nuoširdžiai palaikė viena kitą.
Klerei teko išgyventi netikėtas skyrybas. Ji nesitvėrė pykčiu ir troško atkeršyti, kol sužinojo apie buvusį vyrą tai, kas paskatino pervertinti savo poelgius.
Karenai nėra net trisdešimt. Ji tiki, kad tokio amžiaus būtina priimti iššūkius ir siekti savo svajonių. Jos svajonė – tapti aktore. Nors, tėvų nuomone, Karena turėtų elgtis taip kaip jos praktiškoji sesuo.
Liza – šeštą dešimtį bebaigianti našlė, turinti puikų darbą. Ši moteris nusprendė branginti kiekvieną gyvenimo akimirką. Kodėl gi ne, jei gyvenimas siūlo ir romantinių galimybių?
Džulijai netrukus sukaks keturiasdešimt. Jos vyras – gerbiamas mokyklos direktorius, vaikai jau paaugliai, o ir ji pati pradėjo savo verslą. Viskas klostosi kaip numatyta, kol Džulija sužino, kad laukiasi kūdikio.
Ketvirtadieniais aštuntą laikas pagalvoti apie savo gyvenimą. O dar – apie drauges...

Romanas „Ketvirtadieniais aštuntą“ – tai pasakojimas apie paprastas moteris, susidūrusias su ypatingomis aplinkybėmis. D. Macomber pateikia jų istorijas su gilia įžvalga. Ir įsijausdama į jų padėtį, ir nenukrypdama nuo gyvenimo tiesos. Šios moterys – gyvybingos ir tvirtos, drąsios ir ryžtingos – primins skaitytojoms pripažintų autorių Rosamunde Pilcher ir Maeve Binchy romanų veikėjas.
Amazon.com

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Lengvas, savaitgalio atsipalaidavimui tinkantis romanas.
 2. 100%
  Toks mielas ir skanus viršelis sugundė nusipirkti ir perskaityti knygą. Tai knyga apie keturias moteris ir jų gyvenimus, kiekviena su savo problemomis. Liza vyriausia iš visų ir dirba ligoninėje. Karena turi problemų su savo itin priekabia motina ir smurtą patiriančia seserimi. Klerė išgyvena skaudžias skyrybas ir buvusio vyro ligą. Džulija laukiasi.

  Beveik kiekvienas skyrius prasideda dienoraščio ištrauka, skyriai gan trumpi ir neįkyri skaityti, nes labai lengvas rašymo stilius. O ir įdomu skaityti kai istorija taip lengvai plėtojasi. Nors viršelis ir saldus, bet knyga ne tokia- joje netrūksta skaudžių įvykių. Tačiau viskas su laiminga ir gražiai pabaiga. Man tikrai patiko ši knyga, atitiko visus mano lūkesčius- ne per saldi, bet įdomi ir lengva.
 3. 80%
  Graži, tikra, nuoširdi istorija apie draugystę, meilę, šeimą, pasirinkimą. Labai patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...