20%
20%

Kevalas

The Nutshell

Ian McEwan

Vertinimas nėra galimas:
73% of 100
(įvertinimai 8)

SKU: 000000000002170339, EAN kodas: 9789955136552, ISBN kodas: 9789955136552, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 240, Leidimo metai: 2017-02-01, Formatas: 22x15x2,6, Knygyne: 11.99, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Paulė Budraitė

Ypatinga kaina 9,59 € Knygyne 11,99 €

Sutaupote 2,40 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Trudė išdavė savo vyrą Džoną. Ji vis dar gyvena sutuoktinio name — nušiurusioje neįkainojamoje Londono pilaitėje, — bet Džono čia nėra. Ji susimetusi su Džono broliu, banalybių meistru Klodu; jiedu kurpia planą. Tačiau jų sąmokslą stebi liudininkas — smalsuolis devynių mėnesių jos įsčių gyventojas.

 

Iš neįprastos perspektyvos pasakojamą „Kevalo“ istoriją apie žmogžudystę ir apgaulę sukūrė pasaulinio lygio meistras.

 

Būti įspraustam riešuto kevale, dviejuose coliuose dramblio kaulo, smėlio grūdelyje išvysti visą pasaulį... Kodėl gi ne, jeigu visa literatūra, visas menas, visos žmonijos pastangos yra tik taškelis visų įmanomybių visatoje.

 

Atsiliepimai

 

„Kevalas“ — tai sfera, Venecijos stiklo prespapjė... Tai sąmoningai vėlyvas, prikišamai elegiškas šedevras, koduojantis viską, ką McEwanas išmoko ir išmano apie šio pobūdžio meną.

* The Guardian

 

„Kevale“ McEwanas pasirodo kaip penkiakovininkas pačiame jėgų žydėjime, vienodai gerai atliekantis keletą labai skirtingų užduočių. Šiuolaikinė literatūros kultūra retai kada apdovanoja aukso medaliais komediją, bet šio gyvo, vyriško, žvitraus pasirodymo pražiopsoti negalima.

* Sunday Times (London)

 

Kūrybiškas lošimas, kuris neabejotinai atsiperka. Šis sąmojingas ir lengvai tragiškas kerintis romanas — odė žmonijos grožiui, egoizmui ir neišsenkančiam ilgesiui.

* Mail on Sunday

 

Šiame žiauriai protingame romane vyksta žymiai daugiau, nei iš pirmo žvilgsnio kliudo akis. Ir žaismingas, ir mirtinai rimtas, žavintis ir pykdantis McEwano kūrinys sunkiausiai iš visų kitų jo tekstų telpa į kokius nors konkrečius rėmus, todėl dar įdomesnis.

* The Times (London)

 

Ir kas galėjo pamanyti, kad McEwanas gebėtų suplakti aukštosios ir populiariosios literatūros žanrus ir sukurti tokį įmantrų maloniai skaitomą mutinį?

* The Independent

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga parašyta iš įdomios, neįprastos pozicijos. Vietomis buvo erzinanti, tačiau vis nedingo noras sužinoti "o kas toliau?". Netikėta pabaiga.
 2. 100%
  Lengvai skaitoma ir pakankamai įtraukianti knyga. Įdomi idėja perteikti įvairialypius vertinimus negimusio kūdikio akimis, filosofiją užmaskuoti populiariumu ir t.t. Labai patiko.
 3. 80%
  Knyga įtraukė, Įdomus, tikrai perteikimas, tačiau niūroka ir tamsi. Asmeniškai, tai nuvylė pabaiga., norėjosi kažko daugiau.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...