Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Kiborgų žemė

Dovydas Pancerovas

256 p., minkštas virš.,

21,3x14,3x1,8 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090126943,

Prekės kodas 9786090126943.

Klubo kaina:
10,73
Knygyne:
12,19
Sutaupote:
1,46  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Marius
 
Tai geriausia lietuvių autoriaus knyga per daug pastarųjų metų. Perskaičiau per vieną dieną. Labai kokybiškas ir įtraukiantis darbas. Ačiū, Dovydai.
Deividas
 
Knyga įtraukianti, įdomi, "užkabliuoja" ir greitai skaitosi. Priverčia susimąstyti, kad vaizdai televizoriaus ekrane, tai ne filmas, o žiauri realybė, kurią patiria Ukraina. Dokumentinis filmas knygos pavidale.

Apie knygą

Perkate knygą – remiate Lietuvos kariuomenę

 

Ši knyga – portalo 15min inicijuoto socialinio projekto dalis. Karas Ukrainoje dramatiškai priminė, kad ir Lietuvos saugumas nėra nepajudinamas, todėl būtinos nuolatinės pastangos jį stiprinti. Stiprinti ne tik aukščiausiu valstybės lygiu. Tai galime ir turime daryti kiekvienas.

 

Visas šios knygos pelnas bus skirtas Lietuvos kariuomenei, konkrečiai – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotajam pėstininkų batalionui. Šis Tauragės rajono Sakalinės miškuose įsikūręs batalionas – vienas atokiausių ir labiausiai atskirtų nuo civilinės aplinkos. Jame privalomąją karo tarnybą gali atlikti iki 600 šauktinių, taip pat tarnauja apie 400 profesinės tarnybos  karių.

 

Portalas 15min kartu su partneriais šio projekto lėšomis įsipareigoja batalione įrengti dvi šiuolaikiškas laisvalaikio-edukacines erdves. Jos užtikrins visavertį savo pilietinę pareigą garbingai atliekančių Lietuvos šauktinių ir šalies gynybai pasirengusių profesinės tarnybos karių laisvalaikį bei švietimą.

 

Kartu viliamės, kad šis projektas taps akstinu ir kitoms pilietinėms iniciatyvoms, kuriant Lietuvos karių gerovę ir prisidedant prie Lietuvos saugumo.

 

Komentaras