Kiekviena moteris - deivė

ISBN kodas: 9786090124826, EAN kodas: 9786090124826

Godesses in Everywoman

Jean Shinoda Bolen

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 7)

EAN kodas: 9786090124826, ISBN kodas: 9786090124826, SKU: 000000000001110685, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 448, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-09-30, Formatas: 21,3x14,3x3,1, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Gabija Vitkevičiūtė

Ypatinga kaina
15,90 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

 

Kiekviena moteris turi kelias deives globėjas. Kuo įvairiapusiškesnė asmenybė, tuo daugiau deivių. Ir kas svarbu vienai jos daliai, kitai gali būti visai nereikšminga.

Jean Shinoda Bolen 

 

Gyvenimas kartais lenkia mus į kuprą. Kodėl? Ar mes nežinome, kad savo sieloje esame deivės? Matyt, ne... Skaitydamos šią knygą sužinosime, atpažinsime savyje graikų deivės bruožus, išsitiesime ir nušvisime. Aš nustebau ir apsidžiaugiau, kai Jeanos Shinodos Bolen dėka supratau esanti graikų medžioklės deivė Artemidė. Kas esi tu? Juk ir tavo laimės sąlyga – save atrasti ir būti savimi. Išdrįsi?

Rūta Vanagaitė

 

Jean Shinoda Bolen, remdamasi mitinių graikų deivių įvaizdžiais, kviečia:

 sužinoti, kaip kasdienius poelgius ir savijautą veikia galingos pasąmonės jėgos, lemiančios esminius moterų skirtumus,

 atpažinti, kokių vienos ar kitos deivės savybių galime savyje atrasti skirtingais gyvenimo etapais,

 suvokti, kurias savo savybes puoselėti, kurias įveikti,

 išsiaiškinti, kokie Jūsų santykiai su mylimaisiais, vaikais, tėvais ir kitomis moterimis,

 atrasti, kaip pasinaudoti savo vidinėmis galiomis.

 

Jean Shinoda Bolen, medicinos mokslų daktarė, psichiatrė, Jungo psichoanalizės pasekėja, lektorė ir žinoma rašytoja. Yra parašiusi 13 knygų, iš jų žymiausios yra graikų mitologinių dievų archetipų pritaikymo šiuolaikinėje psichologijoje ir psichiatrijoje temomis „Kiekviena moteris – deivė“ (pirmą kartą išleista 1984 m., išversta į 24 kalbas) ir „Kiekvienas vyras – dievas“.  Autorė yra žymi Amerikos psichiatrų asociacijos narė, Kalifornijos universiteto (San Francisko) psichiatrijos klinikinė profesorė, ilgametė Moterų fondo ir Tarptautinės transpersonalinės psichologijos asociacijos valdybos narė. Autorė aktyviai dalyvauja seminaruose, skaito paskaitas. J. S. Bolen gyvena Marino apygardoje, Kalifornijos valstijoje.

 

 

Perpratusi deivių tipus, moteris ims geriau suprasti save, santykius su vyrais, kitomis moterimis, tėvais, mylimaisiais ir vaikais. Vidiniai deivių pavidalai leidžia mums geriau suvokti, kad tai, kas skatina veikti ar net visiškai įtraukia, varo į neviltį ar teikia pasitenkinimą vienoms moterims, visiškai priešingai gali veikti kitas.

Jean Shinoda Bolen

 

Didžiausia šios knygos vertė – atpažinimo akimirkos: įžvalgų kupini momentai, kai suvokiama, kada atskiri kultūros ar elgesio elementai tampa mūsų savastimi, kada atpažįstame savo išgyvenimus ir supratę, jog tai tiesa, pajuntame pasitikėjimą ir taip žengiame vieną žingsnį į priekį.

Gloria Steinem

 

Šioje nuostabioje knygoje Jean Shinoda Bolen suaudžia į vieną mitus, mokslą ir savo pačios nuostabią įžvalgą – visa tai neįkainojamas įnašas žmonijai.

Rita Mae Brown

 

 

 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Sunkiai skaitosi, bet tikrai verta dėmesio psichologinė knyga
 2. 100%
  Įdomu atrasti kokie archetipai būdingi pačiai arba atpažinti draugės paveikslą. Kitokia knyga apjungianti mitologiją ir psichologiją.
 3. 100%
  Puiki knyga moterims, norinčioms geriau suprasti save, savo kasdieninius pasirinkimus, elgseną, emocijas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...