20%
20%

Kiekvienas autistiškas vaikas norėtų, kad jūs žinotumėte dešimt dalykų

TEN THINGS EVERY CHILD WITH AUTISM WISHES YOU KNEW

Ellen Notbohm

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 4)

SKU: 000000000002143230, EAN kodas: 9789986168829, ISBN kodas: 9789986168829, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 128, Leidimo metai: 2012-02-28, Formatas: 23,5x16,5x0,8, Knygyne: 3.75, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė

Ypatinga kaina 3,00 € Knygyne 3,75 €

Sutaupote 0,75 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

...mokytojai norėtų, kad tėvai žinotų dešimt dalykų; mamos pataria, ką verta žinoti jų vaikų mokytojams. O  ką turėtų žinoti Aspergerio sindromo varginamų vaikų tėčiai? Ir aš paklausiau savęs: o kas kalbės už vaiką?Tu, – atsakiau pati sau.Ellen Notbohm (Elen Notbom) – žurnalo Autism Asperger’s Digest skilties redaktorė ir apdovanojimą pelniusios knygos 1001 Great Ideas for Teaching and Raising Children with Autism Spectrum Disorders bendraautorė.Autizmui pastaraisiais metais visuomenė skiria vis daugiau dėmesio; šis reiškinys vis plačiau nagrinėjamas, nes su autistais susiduriame vis dažniau. Todėl tiek tiems, kurių šeimoje auga autistas, tiek tiems, kurie turi jį mokyti ar su juo dirbti, gali būti pravartus vadovas po pasaulį, regimą tokio žmogaus akimis. Pati būdama vaiko autisto mama, autorė paprastai ir aiškiai šioje knygoje pasakoja apie dalykus, kuriuos turėtų žinoti kiekviena tokį vaiką auginanti šeima. Žinoti, ką jam sakyti vienomis ar kitomis aplinkybėmis, ką daryti ir ko jokiu būdu nedaryti. „Vaikas autistas pasaulį mato kitaip. O mūsų uždavinys – pripažinti ir įvertinti kitokį jo mąstymo ir pasaulio pažinimo būdą. Todėl turime „įgarsinti“ jo mintis ir jausmus, net jeigu jis pats nekalba žodžiais. Jei to nepadarysime, mūsų vaiko autizmas reikšis praleistomis galimybėmis, neatrastomis dovanomis. Todėl reikia veikti“, – sako Ellen Notbohm. Šią glaustą ir informatyvią knygą turėtų perskaityti kiekvienas tėvas, mokytojas, socialinis darbuotojas, psichoterapeutas ir gydytojas. Humoro ir atjautos kupina knyga apibrėžia dešimt svarbiausių dalykų, apibūdinančių autistiškų vaikų protus ir širdis. Asmeninė Ellen, kaip mamos, žurnalo apie autizmą skilties redaktorės ir daugelio tėvams skirtų žurnalų bendradarbės, patirtis bus naudinga visiems, kurie bendrauja su autizmo spektro sutrikimų varginamais vaikais.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Man ši knyga kažkaip sunkiai skaitėsi :) Informacija naudinga. Gal labiau tinkanti žmonėms, kurie retai susidūria su įvairiapusiu raidos sutrikimų turinčiais vaikais ar asmenimis. Labai patiko, kad knyga rašyta iš mamos pozicijos bei patarimai kalbos ugdymui, frazės kurių nereikėtų vartoti ir kaip iš paprastų žodelių ugdyti vaikui prasmingą kalbą :)
 2. 100%
  Rekomenduočiau perskaityti tiek tiems, kurie augina vaikus, tiek tiems, kurie dirba su vaikais. Šioje knygoje daug naudingos informacijos ras visi. Autistiškų vaikų skaičius auga, todėl kiekvienam reikėtų suprasti, kokie tai vaikai, kaip juos auginti, kaip su jais bendrauti.
 3. 100%
  Tikėjausi daugiau mokslinės kalbos, todėl buvau iškarto nusiteikusi, kad nieko įspūdingo neatrasiu. Bet tik pradėjus skaityti, sudomino parašyta kalba apie gan rimtą sutrikimą. Pavadinimas visiškai atspindi knygos turinį. Skaitosi begalo greitai ir lengvai. Suradau daug reikšmingų dalykų, kaip bent susikalbėti su tokiais vaikais.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...