25%
25%
TOP
TOP

Kilmė

ISBN kodas: 9789955137405, EAN kodas: 9789955137405

Origin

Dan Brown

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 39)

SKU: 000000000002175511, EAN kodas: 9789955137405, ISBN kodas: 9789955137405, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Aplankas, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 432, Leidimo metai: 2018-02-20, Formatas: 24x16x3,7, Knygyne: 19.69, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina 14,77 € Knygyne 19,69 €

Sutaupote 4,92 € (25%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Iš kur mes atėjome? Kur link judame?
KAD IR KAS ESATE. KAD IR KUO TIKITE. VISKAS TUOJAU PASIKEIS.

Robertas Lengdonas, simbologijos ir religinės ikonografijos profesorius iš Harvardo universiteto, atvyksta į ultramodernų Gugenheimo muziejų Bilbao dalyvauti labai svarbiame renginyje, per kurį bus pristatytas atradimas, „amžiams pakeisiantis mokslo pavidalą“. Vakaro šeimininkas yra Edmondas Kiršas, jaunas milijardierius, išgarsėjęs pasaulyje savo nuostabiais, technologiškai pažangiais atradimais ir įžūliomis ateities prognozėmis. Kiršas prieš daugelį metų mokėsi Harvardo universitete ir buvo vienas iš talentingiausių Lengdono studentų — dabar jis ketina pranešti apie įspūdingą atradimą, kuris paskatins drastišką mokslo proveržį... ir atsakys į du esminius egzistencinius klausimus, kamuojančius žmoniją nuo seniausių laikų.

Prasidėjus Edmondo Kiršo ir muziejaus direktorės Ambros Vidal skrupulingai suorganizuotai prezentacijai, vakarą greitai užvaldo chaosas, pribloškiantis šimtus svečių ir milijonus žiūrovų iš viso pasaulio. Iškyla grėsmė vertingąjį Kiršo atradimą prarasti amžiams, todėl Lengdonui su Ambra žūtbūt tenka bėgti į Barseloną ir lenktyniaujant su laiku ieškoti mįslingo slaptažodžio, kuris leis prieiti prie Kiršo paslapties, lemsiančios mokslo perversmą.

Persekiojami įsibauginusio pavojingo priešo, kuriam informaciją, rodos, teikia patys Karališkieji rūmai, Lengdonas su Ambra susidurs su tamsiausiais užslėptos istorijos ir radikalios religijos epizodais. Šiuolaikiniu menu ir slėpiningais simboliais paženklintame kelyje jie privalo per kelias valandas atskleisti Kiršo įstabaus tyrimo rezultatus... ir kvapą užimančią tiesą apie žmonijos kilmę bei likimą.

Atsiliepimai

Džiūgaukite, „Da Vinčio kodo“ gerbėjai! Profesorius Robertas Lengdonas vėl aiškinasi visatos paslaptis. 
* People Magazine 

Kreacionizmą su mokslu kiršinantis guvus naujas romanas, dėl kurio veikiausiai užvirs ne mažiau diskusijų nei dėl „Da Vinčio kodo“. „Kilmėje“ įžūlus futuristas Edmondas Kiršas iškelia tokią drąsią teoriją, kad šioji, kaip jis kukliai mąsto Dano Browno numylėtu kursyvu, „ne supurtys jūsiškius pamatus, o pavers juos griuvėsiais“. Kiršas, aišku, kreipiasi į visą pasaulį, nes būtent tokiu mastu Brownas rašo. Brownas ir rimtos mintys „Kilmėje“ dera tarpusavyje kaip niekur kitur. 
* Janet Maslin, The New York Times
 
„Kilmė“ pateikia klausimus apie žmoniją: iš kur mes atėjome? Kur link judame? — bet jie puikiai tinka ir Robertui Lengdonui. Naujausioje knygoje vėl pasirodo klaustrofobiškas simbologijos profesorius, ant rankos segintis laikrodį su peliuko Mikio atvaizdu, ir jam vėl gresia bėdos. Kaip ir ankstesniuose žygiuose („Angeluose ir demonuose“, „Da Vinčio kode“) daktaras Lengdonas vėl įsisuka į pasaulinės reikšmės įvykius, galinčius rimtai paveikti pasaulio religijas. Kiekviename romano puslapyje, kaip ir kitose knygose, aiškiai matyti uolios Browno pastangos rinkti faktinę medžiagą apie meną, architektūrą ir istoriją. 
Entertainment Weekly
 
Įdomu... penktoji serijos knyga neabejotinai pradžiugins po pasaulį klajojančio simbologo Roberto Lengdono gerbėjus. 
USA Today 
 
Danas Brownas vėl imasi rimtų klausimų apie Dievą, mokslą ir pasaulio ateitį. „Kilmėje“, kaip ir kitose Browno knygose, tarpusavyje susipina kelionių aprašymai, istorija, sąmokslai ir detektyvinės mįslės, o visa tai papildo įvairios šalutinės temos, pradedant Williamo Blake’o poezija, baigiant fašizmo Ispanijoje iškilimu ir žlugimu. 
Associated Press
 
„Da Vinčio kodą“ parašęs bestselerių autorius grįžta su nauja knyga, kurioje sutelkia dėmesį į ateitį. „Kilmėje“ netrūksta Danui Brownui būdingų temų: su žmogžudystėmis siejamo, nuo oficialios katalikybės atskilusio pragaištingo kulto, šiuo atveju Palmariečių bažnyčios, meno istorijos lobių, kurie atlieka svarbiausią vaidmenį, siekiant išnarplioti galvosūkius. Jei skaitytojai tikisi šiurpulių ir netikėto įvykių posūkio, tuomet ištikimieji gerbėjai apsidžiaugs sužinoję, kad Roberto Lengdono misiją supa „Da Vinčio kodo“ stiliaus fonas. 
The New Republic


Denas Braunas — vienas iš labiausiai skaitomų JAV rašytojų. Būtent jo kūriniai — „Angelai ir demonai“, „Da Vinčio kodas“, „Inferno“ — užima pirmąsias bestselerių sąrašų vietas. 2004 metų pradžioje net keturi D. Brauno romanai buvo įtraukti į populiariausių bestselerių sąrašą. Jo romanai išleisti daugiau kaip 40-čia kalbų.

Matematikos profesoriaus ir profesionalios sakralinės muzikos atlikėjos šeimoje užaugęs D. Braunas nuo pat vaikystės buvo supamas paradoksalaus mokslinės ir religinės pasaulėžiūros derinio. Būtent viena kitai oponuojančios pažiūrų sistemos įkvėpė romaną „Angelai ir demonai“, kuriame kalbama apie konfliktą, kylantį šiuolaikiniame pasaulyje tarp mokslo ir religijos, o įvykiai rutuliojasi itin moderniame Šveicarijos fizikos institute bei Vatikane, sukaupusiame daugybę istorinių vertybių.

Rašytojas kuria romanų seriją simbologijos tematika, kurioje veikia jo populiarus personažas iš „Angelų ir demonų“ Robertas Lengdonas, Harvardo ikonografijos ir religinio meno profesorius. Veiksmas šiose knygose perkeliams į Paryžių, Londoną, Barseloną ir Vašingtono federacinę apygardą.

Baigęs Amhersto koledžą ir Filipso akademiją Ekseteryje dėstė anglų kalbą, bet sėkmingai debiutavęs atsidėjo vien tik literatūrinei kūrybai.

Šiuo metu gyvena Naujojoje Anglijoje.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 39)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įdomi knyga!!!
 2. 100%
  Labai patiko. Vienas mėgstamiausių autorių, nenuvylė ir su naujausia knyga. Kas žino autorių - tai žino ir ko tikėtis. Nežinantiems - rekomenduoju.
 3. 100%
  Religija vs. Mokslas. Štai kaip trumpai galima apibūdinti šią knygą. Ko gero tai geriausia iš visos Lengdono serijos, nes tas noras sužinoti kokia paslaptis bus atskleista neleido padėti knygos. Autorius kaip visada pasirinko itin aktualią temą šiais laikais. O ir pabaiga pribloškė, nes tikrai netikėtina ir nenuspėjama.

  Aš, kaip ir Lengdonas, paskutiniame puslapyje laikausi nuomonės, kad egzistuoja dvi religijų rūšys: tamsios, dogmatiškos, slopinančios kūrybinį mąstymą, ir šviesios, atviros, remiančios savistabą ir kūrybiškumą. Aš stoviu tų atvirų religijų barikadų pusėje- esu Wiccan, nes šita religija man duoda visišką laisvę. Manau, jog mokslas ir religijos privalo eiti kartu laikydamiesi už rankų. Religijos suteikia prasmę mūsų beprasmiškai egzistencijai, tad tikėti kažkuo aukštesniu yra gerai mūsų sieloms. Tačiau taip pat manau, jog religijos privalo keistis ir prisitaikyti prie mokslo- tik tuomet įsivyraus ramybė tarp šitų dviejų dalykų. (Human intellect has always evolved by rejecting outdated information in favor of new truths. This is how the species has evolved. In Darwinian terms, a religion that ignores scientific facts and refuses to change its beliefs is like a fish stranded in a slowly drying pond and refusing to flip to deeper water because it doesn't want to believe its world has changed.) Tad, kad ir į kokius Dievus betikėtum verta pamąstyti, kam jie mums davė protą... tam, kad jį PANAUDOTUME ir kurtume bei palengvintume savo gyvenimą. Jei mums nebūtų duotas protas sukurti mokslą- iki šiol sėdėtume urvuose ir drebėtume išgirdę perkūniją. Man gyvybę davė Dievai, o kūną dovanojo mokslas. Tad ir manau, jog religijoms nereikėtų peikti mokslo, o mokslui šaipytis iš religijų.

  APIBENDRINIMAS: intriguojanti tema, įtemptas siužetas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...