20%
20%
Nauja
Nauja

Kirkė

Circe

Madeline Miller

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 2)
Nominuota!

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094792144, ISBN kodas: 9786094792144, SKU: 000000000002181029, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 416, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-05-29, Formatas: 21x14,5x3,4, Knygyne: 17.49, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Eglė Raudonikienė

Ypatinga kaina 13,99 €
Knygyne 17,49 €

Sutaupote 3,50 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Galingiausiam iš titanų – saulės dievui Helijui – gimsta dukra Kirkė. Nors ir laikoma nimfa, veikiai pasirodo neturinti jokių dieviškų galių – nepaveldėjo jų nei iš ugniažvilgsnio tėvo, nei iš viliokės motinos okeanidės Perseidės. Keisto būdo, visų atstumta Kirkė tėvo rūmuose jaučiasi vieniša ir svetima, tačiau gyvenimas apvirsta aukštyn kojomis jai pamilus mirtingąjį. Nerdamasi iš kailio, kad palenktų jo širdį, netikėtai atranda savo stiprybę – kerus, keliančius grėsmę net aukštiesiems dievams. Pabūgęs Helijas ištremia dukterį į negyvenamą salą Ajają, kur ši slapta tobulina gebėjimus ir pagaliau pasijunta laisva. 

Tačiau pasaulis nepalieka Kirkės ramybėj: ją aplankiusi laimė užtraukia vienos kerštingiausių Olimpo deivių rūstybę. Kirkė privalo atremti virš savo mylimųjų pakibusią grėsmę ir išspręsti visą gyvenimą persekiojantį klausimą: ko vertas nemirtingumas, jei negali per amžius būti su tais, kuriuos brangini? 

Kirkė – ryškių veikėjų ir užburiančios kalbos pasakojimas apie šeimos susipriešinimą, dievų intrigas, sąžinę ir atsakomybę už savo klaidas, apie nepaprastą moters valią ir motinos meilę, stiprybę, pasiaukojimą ir pergales vyrų pasaulyje. 

Drąsi feministinė klasikinio mito interpretacija.
O Magazine

Kerintis pasakojimas apie paprastą ir sykiu ypatingą moters deivės gyvenimą.
Eimear McBride

Madeline Miller (Madelina Miler, g. 1978 Bostone, JAV) įgijo klasikinės filologijos magistro laipsnį Browno universitete, taip pat mokėsi Jeilio dramos mokykloje. Jos pirmas romanas Achilo giesmė 2012 m. pelnė „Orange Prize for Fiction“ (dabar – „Women’s Prize for Fiction“) literatūros premiją. Kirkė, antras autorės romanas, vos pasirodžiusi iškart užkopė į pasaulio bestselerių viršūnes, susižėrė ne vieną literatūros apdovanojimą. Romanas įtrauktas į trumpąjį 2019 m. „Women’s Prize for Fiction“ sąrašą ir išverstas į 26 kalbas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  Kažkas kitokio, įtraukė nuo pat pirmosios eilutės.
  Labai patiko!
 2. 80%
  Norėjau kažko kitokio, užburiančio, magiško.. Visa tai ir gavau šitame pasakojime. Knygoje rašoma apie dievus, bet ją skaitant paaiškėja, jog nors jie yra ir antgamtinės būtybės, tačiau jiems nėra svetimi tokie jausmai kaip : baimė, skausmas, pyktis, širdgėla, nerimas ,meilė.. Tai tik įrodo, jog kartu mes esame tokie skirtingi, bet tuo pačiu ir panašūs. Tikiu, jog daugelis iš Jūsų, kurie skaitysite šią knygą atrasite bent dalelę savęs, o ypač mamos supras bei atras. Taip pat jei mėgstate istorijas apie drąsias, nebijančias gyvenimo išbandymų moteris - Kirkės istorija Jums patiks.Ir žinoma jeigu norite pasinerti į be galo vaizdingos kalbos bei stiprių veikėjų knygą - ši knyga bus pats tas.
  Galbūt tai nebuvo ta knyga, kurios neužmiršiu dar ilgai, bet baigus ją skaityti bus ką apsvarstyti tai tikrai.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...