20%
20%
Nauja
Nauja

Kita Augustos Houp pusė

The Other Half of Augusta Hope

Joanna Glen

Vertinimas nėra galimas:
50% of 100
(įvertinimai 2)

EAN kodas: 9786094870279, ISBN kodas: 9786094870279, SKU: 000000000002183514, Puslapių skaičius: 416, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2020-03-19, Formatas: 22x15x2, Knygyne: 18.39, Leidykla: BALTO leidybos namai , Vertėjas: Eglė Podčašinskienė

Ypatinga kaina 14,71 € Knygyne 18,39 €

Sutaupote 3,68 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Gerai pažįstu mažą apgamo dėmelę ant dešinio Julijos žasto ir tamsią strazdaną ant kairio bevardžio piršto, ši padeda jai atskirti kairę nuo dešinės. Ir lygiai taip pat pažįstu jos vidų. Pajuntu Julijos ašaras dar joms nepradėjus byrėti – noriu jas sulaikyti, taip, noriu jas sulaikyti, nors negaliu, tokia yra tiesa. Išgirstu jos juoką dar jam nenuskambėjus, o jos juokas prajuokina ir mane. Jos mielas šviesus juokas.
Taigi, tavo dvynys yra tavo namai.
Arba šiuo atveju mano.
Julija buvo mano namai gerokai labiau nei tikrieji mano namai.

Augusta Houp visada jautėsi kitokia nei jos sesuo dvynė Julija.

Žodžiai jai patinka taip pat kaip kitiems vaikams saldainiai ar ledai. Ji mėgsta vartyti žodyną, mokytis žodžių ir dėlioti iš jų netikėtus derinius. Pasukusi gaublį, susiranda pagal skambesį labiausiai patinkančią šalį – Burundį. Mėgina įsivaizduoti, koks būtų jos gyvenimas, jei būtų gimusi ten, o ne čia. Kas iš tiesų dedasi neramumų apimtame Burundyje, žino ten gyvenantis Parfė.

Kas gi yra kita Augustos Houp pusė? Galbūt tai – Julija? O gal atsakymas Augustos laukia kitoje pasaulio pusėje, kur ji iškeliauja po šeimą ištikusios tragedijos?

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 60%
  Pradėjus skaityti šią knygą likau truputį pasimetusi.. Man pasirodė, jog knyga yra apie merginos meilę žodžiams bei visas kitas jos keistenybes.. Veikėjai nepasirodė kažkokie išskirtiniai, ar tokie, kurių likimu būčiau labai susidomėjusi.
  Tiesa, šioje knygoje autorė palietė keletą jautrių temų, kurias ji galėjo tikrai paversti viso šio kūrinio ašimi, tačiau pasirodė, jog ji tik praplaukė paviršiumi.. Labiau nesigilindama į veikėjų patiriamus išgyvenimus bei jausmus. Tad man truputį pritrūko to gylio.. Galėjo išeiti visai neprasta istorija.
  Perskaičiau šią knygą, bet ji didelių emocijų man asmeniškai nesukėlė. Tad sakyčiau, jog tai buvo kiek kitokia, neįprasta istorija. Tikiu, jog kiekviena istorija tikrai turi savo skaitytoją. Tik jiems tereikia surasti vienas kitą.
 2. 40%
  Prastoka. Kaip visada - viena linija neįdomi ir nuobodi.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...