20%
20%
Nauja
Nauja

Kitais metais Havanoje

Next Year in Havana

Chanel Cleeton

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 7)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094791741, ISBN kodas: 9786094791741, SKU: 000000000002180055, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 368, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-03-05, Formatas: 21x14,5x3,6, Knygyne: 15.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Aistė Kvedaraitė-Nichols

Ypatinga kaina 12,79 €
Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,20 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

– Pasek man pasaką.
– Kai buvau jauna Kuboje...
Havana, 1959 metai. Fideliui Castrui užėmus valdžią, visa Elisos Perez šeima priversta palikti per kelias kartas puoselėtą ištaigingą gyvenimą Kuboje ir sprukti į JAV. Pasimetę ir netekę įprasta vaga tekėjusio gyvenimo, su savimi jie išsineša didžiausią turtą – niekad neišblėsiančius prisiminimus. 
Majamis, 2017 metai. Marisolė užaugo klausydamasi nesibaigiančių senelės Elisos pasakojimų apie Kubą: apie pokyliuose besisukančias poras, ugningas muzikantų dainas ir svajingai į vandenyną besileidžiančią saulę. Jos vaizduotė metų metus kūrė savitą Havanos paveikslą. Dabar, kai senelė mirė, Marisolė privalo įvykdyti paskutinį jos norą – išbarstyti jos pelenus gimtojoje žemėje. Merginos laukia kelionė į išsvajotą kraštą ir vis dar gyvą šeimos praeitį.
Persmelkta žaižaruojančių Kubos spalvų ir odon besismelkiančių kvapų, ši istorija atskleidžia ne tik dešimtmečiais saugotas šeimos paslaptis, bet ir klausia, ką reiškia priklausyti, kaip šeimos tradicijų valdomoje kasdienybėje rasti savo kelią ir visa, kas gyvenime nutinka, priimti atvira širdimi.

„Nuostabus pasakojimas, kupinas uždraustų aistrų, šeimos paslapčių, drąsos ir besąlygiško pasiaukojimo.“
Reese Witherspoon
„Užburiantis priminimas, kad pasaulyje nieko nėra brangiau už šeimą, meilę ir viltį.“
„FIRST for Women Magazine“
„Pasakojimas gražus kaip pati Kuba!“
Jennifer Robson

Chanel Cleeton (Šanel Klyton) gimė Floridoje, JAV, Kubos išeivių šeimoje. Politikos ir istorijos žinias gilino Didžiojoje Britanijoje, Tarptautiniame Amerikos universitete Londone, ir Pietų Karolinos teisės universitete. Didžiausias jos pomėgis – kelionės, kurių įspūdžiai nugula į gyvybingus tekstus. Romanas „Kitais metais Havanoje
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. Jolanta
  100%
  Kuba 1958-59 m. ir 2017 m. O skirtumas ne toks jau ir didelis. Dvi atskirais laikotarpiais turtingos moterys įsimylėjusios revoliucionierius. Daug istorijos. Kubiečiai Kuboje ir kubiečiai tremtyje. Būti kubiečiu tremtiniams reiškia gyventi nekenčiant Fidelio, net ir po jo mirties. Vieni myli Kubą per stipriai, kad išvažiuotų, kiti, kad pasiliktų.
  Meilė skirta varguoliams, o turtingųjų pasaulyje tuokiamasi dėl statuso, turto ir pavardės. Kuba - baimė ir maisto daviniai. Su kubiečiais elgiamasi taip, lyg šalis jiems nepriklausytų, lyg jų norai, poreikiai, bei gyvenimai būtų menkesni už atvykstančių ir išvykstančių turistų, o patiems kubiečiams nė nebūtų leista priimti savarankiškų sprendimų.
 2. Liuda
  100%
  Įtraukenti nuo pat pirmo puslapio,nėjo atsitraukti nuo knygos,puiki knyga.Patiko.
 3. gintare
  100%
  labai idomi knyga, greit perskaiciau. ne siaip meiles romanas, o su istorijos detalem. labai buvo idomu apie kuba si ta suzinoti
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()