20%
20%

Kitais metais Havanoje

Next Year in Havana

Chanel Cleeton

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 13)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094791741, ISBN kodas: 9786094791741, SKU: 000000000002180055, Puslapių skaičius: 368, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-03-05, Formatas: 21x14,5x3,6, Knygyne: 16.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Aistė Kvedaraitė-Nichols

Ypatinga kaina 13,59 €
Knygyne 16,99 €

Sutaupote 3,40 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

– Pasek man pasaką.
– Kai buvau jauna Kuboje...
Havana, 1959 metai. Fideliui Castrui užėmus valdžią, visa Elisos Perez šeima priversta palikti per kelias kartas puoselėtą ištaigingą gyvenimą Kuboje ir sprukti į JAV. Pasimetę ir netekę įprasta vaga tekėjusio gyvenimo, su savimi jie išsineša didžiausią turtą – niekad neišblėsiančius prisiminimus. 
Majamis, 2017 metai. Marisolė užaugo klausydamasi nesibaigiančių senelės Elisos pasakojimų apie Kubą: apie pokyliuose besisukančias poras, ugningas muzikantų dainas ir svajingai į vandenyną besileidžiančią saulę. Jos vaizduotė metų metus kūrė savitą Havanos paveikslą. Dabar, kai senelė mirė, Marisolė privalo įvykdyti paskutinį jos norą – išbarstyti jos pelenus gimtojoje žemėje. Merginos laukia kelionė į išsvajotą kraštą ir vis dar gyvą šeimos praeitį.
Persmelkta žaižaruojančių Kubos spalvų ir odon besismelkiančių kvapų, ši istorija atskleidžia ne tik dešimtmečiais saugotas šeimos paslaptis, bet ir klausia, ką reiškia priklausyti, kaip šeimos tradicijų valdomoje kasdienybėje rasti savo kelią ir visa, kas gyvenime nutinka, priimti atvira širdimi.

„Nuostabus pasakojimas, kupinas uždraustų aistrų, šeimos paslapčių, drąsos ir besąlygiško pasiaukojimo.“
Reese Witherspoon
„Užburiantis priminimas, kad pasaulyje nieko nėra brangiau už šeimą, meilę ir viltį.“
„FIRST for Women Magazine“
„Pasakojimas gražus kaip pati Kuba!“
Jennifer Robson

Chanel Cleeton (Šanel Klyton) gimė Floridoje, JAV, Kubos išeivių šeimoje. Politikos ir istorijos žinias gilino Didžiojoje Britanijoje, Tarptautiniame Amerikos universitete Londone, ir Pietų Karolinos teisės universitete. Didžiausias jos pomėgis – kelionės, kurių įspūdžiai nugula į gyvybingus tekstus. Romanas „Kitais metais Havanoje
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 13)
TOP komentarai
 1. 100%
  Itin įtraukianti knyga: išsami, išpildyta ir su stipriais personažų charakteriais.
  Apie Kubą 1958/1959 ir 2017m. Apie kubiečius: tuos, kurie vis dar gyvena Kuboje, ir tuos, kurie pabėgo. Apie priespaudą, skurdą ir vargą. Apie žodžio laisvės nebuvimą. Apie baimę: dėl savęs, dėl savo artimo, dėl šalies. Apie meilę: šeimai, Kubai.
  Labai paiko, kad autorė iškelia klausimus ir nepuola pati į juos atsakyti. O leidžia skaitytojui pačiam pagalvoti, kas yra svarbiau. Skaitydama knygą taip ir jauti Havanos karščiu alsuojantį orą, prabangius laikus menančius pastatus ir senovines mašinas. Vaizdinga kalba ir ryškios spalvos.
  Labai rekomenduoju tiems, kas pasiilgo kažko tikro.
 2. 100%
  Tai romanas, kuris nukelia į revoliucinę Kubą, į to meto istorinių įvykių sūkurį, dabartį, apie šeimų ir atskirų žmonių likimus, apie priverstinę emigraciją ir viltį sugrįžt, nes „tremtiniams ta viltis įaugusi į pačias sielos gelmes, diegta nuo gimimo [...] Kitais metais Havanoje.. Mes vis kartojame tą patį tostą, nes svajonė niekaip neišsipildo“. Ne tik įdomi Havana, kitos vietovės, istoriniai faktai, bet ir veikėjai, jų gyvenimiškos istorijos, likimai, ir vėl meilė, pasiaukojimas, atsakomybė... Įdomi knyga, verta skaityti.
 3. 100%
  Viena tobuliausių knygų. Dabartis susipynusi su praeitimi. Skaudi šeimos istorija, dar skaudesnė Kubos istorija ir politika. Rekomenduoju 10/10
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()