20%
20%

Kitokia klasė

Different Class

Joanne Harris

Vertinimas nėra galimas:
63% of 100
(įvertinimai 7)

SKU: 000000000002170341, EAN kodas: 9789955136545, ISBN kodas: 9789955136545, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 464, Leidimo metai: 2017-02-01, Formatas: 22x15x4, Knygyne: 15.99, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Dalia Paslauskienė

Ypatinga kaina 12,79 € Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,20 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Įspūdingai visapusiška Joanne Harris šiuokart renkasi psichologinio trilerio žanrą — patį juodžiausią, keliantį didžiausią nerimą. 

Trisdešimt metų pradirbęs Šv. Osvaldo pagrindinėje mokykloje Šiaurės Jorkšyre, lotynų kalbos mokytojas Rojus Streitlis matė visokių mokinių. Kiekvienoje klasėje būna savų klounų, savų maištininkų ar atstumtųjų ir, be abejo, „brangiųjų pramuštgalvių“, kurie, nors senasis mokytojas ir neturi numylėtinių, jo širdyje užima svarbią vietą. Bet kartkartėmis mokykloje atsiranda koks vienas kitas berniukas, nesugebantis pritapti prie jos standartų. Keliantis problemų. Berniukas, giliai savyje slepiantis juodus šešėlius.

 

Gresiant nemokumui ir akademinei nekompetencijai, į mokyklą atvyksta „nauja šluota“ su savo informacinėmis technologijomis, šauniais kostiumais ir net šeštos klasės mergaitėmis, užplūdusiomis dulkėtus senovinės berniukų mokyklos koridorius. Tuo tarpu Streitlis sardoniškomis pastangomis priešinasi šiam žygiui į ateitį, jo praeities šešėliai ima kilti į paviršių. Vienas berniukas, net praėjus dvidešimčiai metų, ima lankytis jo sapnuose. Berniukas, sugebantis daryti bloga.

 

Apie autorę

 

Joanne Harris yra britų autorė, parašiusi keturiolika romanų, dvi kulinarines knygas ir daug apsakymų. Jos darbai pasižymi nepaprastu įvairiapusiškumu, apimančiu tokius žanrus, kaip magiškasis realizmas, trileriai, istorinis romanas, mitologija ir maginė fantastika. Ji taip pat parašė novelę apie „Daktarą Kas“ BBC televizijai, sukūrė scenarijus svečiams, pasirodantiems žaidimo „ZOMBIES, RUN!“ epizoduose; šiuo metu dalyvauja keliuose muzikinio teatro projektuose ir kuria originalią dramą televizijai.

 

2000 m. buvo ekranizuotas J. Harris 1999 m. romanas „Šokoladas“. Filme vaidino Juliette Binoche ir Johny Deppas. Ji yra Kembridžo universiteto ir Šv. Kotrynos koledžo tarybos garbės narė. Iš karalienės rankų 2013 m. gavo Britanijos imperijos ordiną.

 

Britų „Kas yra kas“ žinynas įvardija Harris laisvalaikio pomėgius kaip „vagiliavimą, dykinėjimą, čirpinimą gitara, kunigų gundymą ir tylią ardomąją veiklą“. Ji pernelyg daug laiko lindi „Twitter“ tinkluose; groja fleita ir bosine gitara.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Painūs siužeto vingiai priverčia net garsiai aiktelėti! Įtraukianti, įdomi istorija!
 2. 100%
  Mane stebina, kad kažkam ši knyga gali atrodyti nuobodi ar sudėtinga. Man Džoana Haris - ypač lengvo potėpio spalvų, kvapų, minčių ir apmąstymų vaizduotoja. Tarsi akvarelininkė. Gal tiesiog tikėjotės detektyvo, o ne psichologinio trilerio?..
 3. 80%
  Įsivažiavau sunkiai. Bet paskui siužetas pamažu ir nejučiom įsivažiavo. Gal mano skoniui kiek per daug išvedžiojimų... Bet knyga patiko, netgi susiradau ir skaitysiu "Mėlynakį berniuką", nes romano veiksmas irgi susijęs su ta pačia berniukų gimnazija.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...