25%
25%
Nauja
Nauja

Kitokių receptų knyga

ISBN kodas: 9786090145029, EAN kodas: 9786090145029

Ieva Andriulytė, Ieva Andrulytė-Ptakienė

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786090145029, EAN kodas: 9786090145029, SKU: 000000000001112056, Puslapių skaičius: 206, Leidimo metai: 2021-04-23, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Spalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 19x25x2,3, Knygyne: 20.49, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 15,37 € Knygyne 20,49 €

Sutaupote 5,12 € (25%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

100 smagių veiklų ir atradimų idėjų, kaip įdomiai leisti laiką su vaikais.

Šiandien aš esu mama, žaidimų ir pačių įvairiausių idėjų generatorė. Mano ir sūnaus kasdieniai atradimai įkvepia tūkstančius mamų išbandyti kitokius žaidimus ir įvairiausiomis veiklomis lavinti savo mažuosius. O svarbiausia, praleisti daugiau kokybiško laiko drauge.

Tinklaraštis Ciao_Teo per labai trumpą laiką tapo vienas populiariausių Lietuvoje. Jis vienija daugybę mamų ir kasdien kviečia pabandyti žaisti kitaip, išbandyti vis ką nors naujo arba prisiminti seniai užmiršta. Svajoti. Kurti. Tyrinėti ir atrasti kartu. Mokytis iš tikrųjų gali būti smagu!

Pirmoji pagalba, kai nėra ką veikti!

Unikali ir vienintelė KITOKIŲ receptų knyga su 100 pačių įvairiausių idėjų, kaip užimti savo darželinuką, panaudojant tai, kas yra po ranka namuose ar, pavyzdžiui, kieme. 

Vienos idėjos skirtos tiesiog pasiutėliškam laikui drauge, kitos skatina tobulėti skaičių ir raidžių pasaulyje ar net sužinoti šį tą apie cheminius procesus atliekant bandymus, kuriais liks sužavėtas kiekvienas. 

Nuotaikingomis nuotraukomis iliustruotuose puslapiuose: 
Jaukūs namų smagumai – pažinsite raides ir skaičius, taip pat lavinsite smulkiąją motoriką, akių ir rankų koordinaciją, kūrybingumą ir vaizduotę;
Purvinieji smagumai – iščiupinėsite pasaulį per visus penkis pojūčius;
Pašėlę lauko smagumai – neteks nuobodžiauti nuo žemės iki dangaus;
Vangogiški užsiėmimai – ugdys pasitikėjimą savimi ir praturtins vaiko dvasinį pasaulį;
Kvapą gniaužiantys eksperimentai – ne tik suteiks žinių apie chemines reakcijas, bet ir sužadins smalsumą bei kūrybingumą;
Taukšt paukšt idėjos – greitai paruošiamos lavinančios veiklos čia ir dabar.

Ievą socialiniuose tinkluose atradau jau seniai ir man labai patiko jos idėjos – paprastos ir nuostabiai smagios. Internete pilna pasiūlymų, ką nuveikti su vaikais, bet KNYGA YRA GERIAU, daug geriau. Ji nuostabi, o svarbiausia, viskas taip paprasta. Teisybė, viskas ir yra paprasta, bet mama juk ir taip turi galvoti apie 1000 dalykų... O ką smagaus nuveikti vaikais, sugalvoti jau nereikės, nes IEVA tai padarė už mus. AČIŪ Ievai ir Teodorui.
Beata Nicholson

Aš, pirmakartė mama, kasdien smaugiama kaltės, kad per mažai ugdžiau, per mažai žaidžiau. Ir štai, ateina Ieva, kuri man kaip aušros pažadas nušviečia kelią: viską aš darau gerai, o įsikvėpti tyliai stebint išradinguosius yra tikrų tikriausia dovana. Ačiū, Ieva! Dabar ir mano K neturi laiko nuobodžiauti!
Dovilė Filmanavičiūtė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga tikrai nuostabi! Kai kurios idėjos matytos, bet jas turėti vienoje vietoje, tokioje gražioje knygoje yra 1000 kartų geriau! Paėmei ir atsivertei, ir jau iš nuotraukos aišku kas ir kaip. Nuostabi nuostabi knyga!
 2. 100%
  Šiandien pasiėmiau iš pastomato ir jau namuose karaliauja kitokie žaidimai! Labai įdomi ir įkvepianti knyga! Ačiū Ieva ir Teodorai!
 3. 100%
  Kokia nuostabi ir spalvota knyga! Tikrai labai unikali!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...