19%
19%

Klajonių metai

LARGO PÉTALO DE MAR

Isabel Allende

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 8)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111955, EAN kodas: 9786090139707, ISBN kodas: 9786090139707, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Ispanų, Originalo kalba: Ispanų, Puslapių skaičius: 368, Leidimo metai: 2019-12-30, Formatas: 21,3x14,3x3,2, Knygyne: 18.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Valdas V. Petrauskas

Ypatinga kaina 14,89 € Knygyne 18,39 €

Sutaupote 3,50 € (19%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Naujausia lietuvių mylimos Čilės rašytojos Isabel Allende („Dvasių namai“, „Vidury žiemos“, „Meilužis japonas“, „Apie meilę ir šešėlius“) knyga „Klajonių metai“ – tikra XX a. epopėja, kurioje susipina istorija, drama ir žmogiškieji jausmai.
 
Ketvirtajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, Ispanijoje įsiplieskus pilietiniam karui, o paskui įsigalėjus Franko režimui, šalį priversti palikti šimtai tūkstančių žmonių. Tarp jų yra ir jauna nėščia našlė Rosera bei Viktoras – armijos gydytojas, velionio Roseros vyro brolis. Verčiami aplinkybių, jaunuoliai priversti susituokti, nors nė vienas to netrokšta.
 
Per plauką spėję išvengti Europą apėmusio Antrojo pasaulinio karo, Rosera ir Viktoras atvyksta į Čilę. Tačiau palengvėjimas pasprukus nuo karo ilgai netrunka: naujoji šalis atvykėliams toli gražu nėra nei svetinga, nei sava. Pamažu kurdami naują gyvenimą kitame žemyne ir stojiškai pasitikdami kiekvieną naują išbandymą, Rosera ir Viktoras nepraranda vilties vieną dieną sugrįžti į tikruosius namus – Ispaniją.
 
Jautriai, gyvai ir talentingai parašyto romano įvykiai nusidriekia per kelis dešimtmečius, o pasaulį keičiančių istorinių įvykių fone išryškėja asmeninės paprastų žmonių istorijos. Jaudinanti ir sukrečianti knyga apie tremtį, savų šaknų paieškas, likimo išbandymus, meilę ir viltį.
 
„Klajonių metai“ yra 20-asis Peru gimusios, Čilėje užaugusios, o dabar Kalifornijoje gyvenančios Isabel Allende romanas. Autorės kūryba išversta į daugiau nei 40 kalbų, o iš viso pasaulyje parduota daugiau kaip 74 milijonai I. Allende knygų.
----------------------------
 
„Isabel Allende – puiki istorijų pasakotoja, išsiskirianti savo įžvalgomis ir empatija. Ji jau seniai užsitarnavo vietą pasaulio literatūros olimpe.“ – Khaled Hosseini (romano „Bėgantis paskui aitvarą“ autorius) 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Mylimiausia autorė! Atrodo pasakoja vos ne dokumentiškai, bet taip įtaigiai ir vaizdingai kartu. Labai patiko!
 2. 100%
  idomi knyga
 3. 100%
  Šios autorės visi kūriniai stiprūs, kuriuose aprašomi karai ir revoliucijos. Verčia susimąstyti, kiek per kažkieno nerealizuotas politines ambicijas prisikentėjo niekuo dėti žmonės.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...