20%
20%

Klauskite daktaro

Alvydas Unikauskas

Vertinimas nėra galimas:
95% of 100
(įvertinimai 5)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002179914, EAN kodas: 9786098233247, ISBN kodas: 9786098233247, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 312, Leidimo metai: 2019-02-26, Formatas: 21,9x14,7x2,9, Knygyne: 18.99, Leidykla: BALTO

Ypatinga kaina 15,19 € Knygyne 18,99 €

Sutaupote 3,80 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Riboto leidimo knyga.

Knygoje „Klauskite daktaro" Alvydas Unikauskas kalba ne apie ligų gydymą, o apie jų prevenciją. Ne apie tai, kokius vaistus gerti, o apie tai, kaip maitintis ir gyventi, kad tų vaistų reikėtų kuo mažiau, dar geriau – nereikėtų visai. Knygoje profesorius aiškina, kokią įtaką sveikatai daro mityba, judėjimas, sveikas gyvenimo būdas. Pateikia žinių, kaip išvengti lėtinių ligų ar pagerinti sveikatos būklę ir gyvenimo kokybę jomis jau sergant. Pasakoja, kodėl toks reikšmingas yra požiūris į stresą ir kodėl labai svarbu, kad sutuoktinis visada būtų UŽ jus.

„Žiūrovai manęs dažnai klausia, ar aš ne aktorius. Kažkodėl daugeliui atrodo, kad esu iš teatro. Kadangi Rusų dramos teatro aktoriai mažiau žinomi, buvo nuspręsta, kad iš ten ir atvykau vaidinti daktaro. Gal ką nuvilsiu, bet televizijos laidoje „Klauskite daktaro" esu savimi. Ir tai man teikia didžiausią pasitenkinimą. Noriu dalytis tuo, ką pats per daugelį metų sužinojau apie žmogaus kūną, ligas ir jų gydymą. Bet svarbiausia – noriu perduoti žinią, kad kiekvienas turime tokį kūną, kokį susikuriame patys.

Ši knyga apie tai, kaip patys galime veikti savo sveikatą, gerinti ją ne vaistais, o tiesiog šiek tiek koreguodami elgesį. Pirmiausia – mitybą, kurios reikšmė sveikatai didžiausia. Požiūrį į stresą ar jo valdymą, judėjimą ir miegą. Pagrindinis vaistas esate jūs pats. Todėl jums teks nuspręsti: norite ką nors savo gyvenime keisti ar norite nieko nekeisti ir tikėtis stebuklo. Bet turite suprasti, kad stebuklų nebūna, nors burtininku tapti jūs galite!"

Alvydas Unikauskas
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga man labai patiko. Iš pradžių maniau, kad ji bus populiari tik dėl paties Unikausko žinomumo, tačiau padovanojusi ją kitam žmogui su malonumu paskaičiau pati. mano nuomone, ji nei kiek nenusileidžia užsienio autoriams, skaitosi lengvai, man, kaip nežiūrinčiai jo laidų pasirodė daug įdomių ir gal ne visai tradicinių, bet mano nuojauta tikrai gerų minčių sveikatos klausimais, labai patiko ir knygos pabaiga apie santykius. Lietuvoje reikėtų daugiau tokių protingų ir stabilių vyrų!
 2. 100%
  Padovanojau Mamai Motinos dienos proga. Labai nudžiugo. Sakė, kad lengvai skaitosi, o ir patarimų gerų rado. Ankščiau ji mėgo skaityti Taunytės knygas.
 3. 100%
  Verta paskaityti kiekvienam
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...