Aktorė Nijolė Narmontaitė rekomenduoja

Aktorė Nijolė Narmontaitė rekomenduoja

Knyga „Kelionė su Oskaru Koršunovu“ – tai kelionė į save… Radau labai daug sau. Vingiai, posūkiai, kalneliai, pakalnės, sustojimai, retsykiais paspaudžiant iki neleistinai pavojingo 180 km/val. greičio. Kelionė aktoriniais labirintais, kartais klaidžiojant šalutiniais keliukais, kol surandi tikrąjį kelią.

Ačiū tau, Dovile Zelčiūte, už atsakymą tiems, kurie dažnai mesteli: „Ech, kaip jums, artistams, gerai – pašokat, padainuojat, nieko dirbt nereikia… Visi tik ploja, gaunat gėlių…“

Neatsitiktinai aktorė Airida Gintautaitė ištaria: „Neleisk savo dukrai būti aktore. Jei neklausys, tai prašyk labai nuolankiai.” Ji žino aktorystės kainą. O ir autorė, stebėjusi, per kokias kančias gimsta vaidmenys, atsiveria: „Žiūriu ir galvoju, kad seniai būčiau mirusi, jei būčiau aktorė…“

Manau, kad net ir einantiems studijuoti aktorystės, šią knygą reiktų perskaityti, kaip privalomą – programinę, nes tai testas, ar tu tikrai pasiruošęs eiti tuo TEATRINIU keliu.

Jei tik autostopu leidies į kelionę ir išlėksi už posūkio po pirmos pasitaikiusios kliūties – šis kelias ne tau.

„Patys stipriausi kūryboje tie, kurie nebijo atverti žmogaus ir apsinuoginti. Kurie dėl idėjos gali eiti kiaurai žemę, skradžiai į pragarus, ir drįsti pasiekti dangų… Aukoji ne ką kitą, o pats save…” (O. Koršunovas)

Ar esi tam pasirengęs?

Nijolė Narmontaitė