KNYGOS ŠEIMOS DRAMŲ GERBĖJAMS

Kiekviena knyga, kurioje galite atpažinti save ar atrasti kažką sau artimo – knyga verta dėmesio. Literatūros apžvalgininkė Lina Buividavičiūtė pristatė keturias „Alma littera“ knygas, kurios gyvenimiškomis šeimų dramomis pagyvins vasaros poilsį, o gal net leis pažvelgti į save iš šalies.

Clare Mackintosh knyga „Po pabaigos“ paremta autentiška autorės patirtimi, kai tėvai turi priimti sprendimą, ar tęsti nepagydomai sergančio vaiko gydymą. Poros pozicijoms išsiskyrus, sprendimą turi priimti teismas. Kaip tai paveikia šeimą ir jos ateitį? Kuris sprendimas tikrai teisingas?

Daniel Speck knyga „Bella Germania“ tapo bestseleriu Vokietijoje, jos buvo parduota virš 250 000 egzempliorių, ir 85 savaites iš eilės ji išbuvo „Spiegel“ bestselerių sąraše. Romanas pasakoja kelis dešimtmečius besitęsiančią italų ir vokiečių šeimų istoriją, kuri prasidėjo dar 1954 m. Net ir po daugelio metų jaučiasi, kad ši jautri šeimos drama tebepulsuoja aistra, kad joje būta apgavysčių ir nuoskaudų.

Sarah Haywood „Kaktusas“ patiks moterims, kurioms patiko „Eleonorai Olifant viskas gerai“, toms, kurios ieško lengvesnio, bet ne banalaus romano. Nuotaikinga istorija pasakoja apie keturiasdešimt penkerių moterį, kurios pedantiškas gyvenimo planavimas apsiverčia aukštyn kojomis, o preciziška savikontrolė subyra į šipulius. Kažkam tai gali atrodyti pasaulio pabaiga, o kažkam – visa ko pradžia.

Diane Chamberlaine „Vasaros vaikas“ patiks šeimos dramų skaitytojoms, Jodi Picoult knygų gerbėjoms. Vienuolikto gimtadienio išvakarėse paplūdimyje netoli savo namų Šiaurės Karolinoje Darija aptinka neįtikėtiną dovaną iš jūros – paliktą naujagimį. Tik po daugiau nei dvidešimties metų paslaptys ima kilti į dienos šviesą, o drauge ir tikroji vasaros vaiko atsiradimo istorija.Rekomenduojame