Leidyklos „Briedis“ direktorius Karolis Mickevičius rekomenduoja

Leidyklos „Briedis“ direktorius Karolis Mickevičius rekomenduoja

Leidyklos „Briedis“ pagrindinė leidybos kryptis – mokykliniai vadovėliai, tačiau leidžiamos ir įvairios istorinės, karinės, šviečiamosios tematikos knygos, siekiama į lietuvių kalbą išversti išliekamąją ir mokslinę vertę turinčių knygų.

Pastaruosius kelerius metus leidžiama knygų serija „Antrasis pasaulinis karas“, kurioje – skirtingų pusių karo dalyvių ar istorikų parašytos dokumentinės, publicistinės ar atsiminimų knygos apie Antrojo pasaulinio karo įvykius. „Šviesiaplaukis Vokietijos riteris“ yra naujausia šios serijos knyga. Tai per visą aviacijos istoriją garsiausio naikintuvo lakūno Ericho Hartmano biografija.

Šiais metais leidykla pristato dar dvi naujas knygų serijas – „Vilnius liepsnose“ ir „Bėgimo enciklopedija“. „Liepsnojantis Vilnius: liudininkų prisiminimai“ yra pirmoji serijos „Vilnius liepsnose“ knyga – liudijimas apie dienas, kai gerai pažįstamos sostinės gatvės tapo pragaru. Serijos „Bėgimo enciklopedija“ knygose „Bėgimas: universalus gidas“ ir „Sportuojančių moterų mityba“ pateikiama daug naudingos informacijos ir specialistų patarimų, padėsiančių siekti geriausių rezultatų sportuojant.