Tiinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE rekomenduoja: Susan Mallery „Kalifornijos merginos“

Tiinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE rekomenduoja: Susan Mallery „Kalifornijos merginos“

Susan Mallery

„Kalifornijos merginos“

 Su Susan Mallery kūryba susipažinau dar praėjusį rudenį, kai perskaičiau „Kai atradome namus“. Tuomet mane sužavėjo, kaip gražiai autorė pasakojo apie šeimos santykius. Tad ir iš šios istorijos tikėjausi labai daug.


Trys seserys – Finola, Zenė ir Elė. Joms visoms likimas nepašykštėjo grožio ir žavesio, bet asmeniniai santykiai nesiseka nei vienai. Finolą, sėkmingą laidų vedėją, vyras palieka dėl jaunesnės. Zenė – seselė, dirbanti su sunkiausiais pacientais, iš viso nenori jokių santykių. Vietoj romantiškų santykių, ji pasirenka pagelbėti geriausiai draugei ir tampa surogatine motina. Elė, kuri ir taip nesijaučia pačia gražiausia, staiga iš nuotakos tampa vieniše. Jos vaikinas ją palieka likus vos keliems mėnesiams iki vestuvių.

Atrodė, kad ne skaitau, o žiūriu puikų, neįpareigojantį romantinį filmą. Veiksmo daug, personažų taip pat daug, bet jie visi įdomūs ir skirtingi. Žavėjausi kiekvienos merginos tvirtybe bristi iš gyvenimiškų problemų ir nuoširdžiai norėjau papurtyti vyrus, kurie neįvertino jų. Man tokios istorijos labai patinka. Esu visiška romantikė, kuri tiki laiminga pabaiga. Atrodytų, jog tai tiesiog graži romantinė istorija, bet S. Mallery priverčia susimąstyti rimčiau.

 Ar kiekviena ryžtumėtės padėti draugei, kuri negali pati susilaukti vaikelio? Ar sugebėtumėte laisva valia padovanoti dalelę savęs kitai moteriai? Buvo labai įdomu skaityti apie tai šioje neįpareigojančioje istorijoje. Nuolat galvojau, kaip pasielgčiau pati. Prisipažinsiu, minčių kilo įvairių. Kita tema, patikusi šioje istorijoje – moterų vienybė, palaikymas, nesmerkimas ir sugebėjimas padėti. Čia to palaikymo ir buvo ir ir karatais jo trūko.

 

Tai puiki knyga apie šeimos tarpusavio santykius, romantiką, seserišką draugystę. Smagiai susiskaitė ir neapkrovė galvos giliomis mintimis. Kartais reikia ir tokių istorijų, kurios tiesiog suteikia gerą nuotaiką. Labai rekomenduoju kiekvienam skaitytojui ar skaitytojai, kurie nori smagaus laiko su knyga.Rekomenduojame