Tinklaraštininkas PUIKIS rekomenduoja: Colleen Hoover „Veritė“

Tinklaraštininkas PUIKIS rekomenduoja: Colleen Hoover „Veritė“

Colleen Hoover
Veritė


...na, tikrai negalėjau atsispirti pagundai (ok, avių bandai) neperskaityti šitos autorės romano-trilerio „Veritė“ (ir, užbėgsiu įvykiams už akių, visų jos kitų – skaitysiu). Gardums!


Įsivaizduokite. Skrendu lėktuvu, skaitau minimą kūrinį ir vis neapleidžia nuojauta, jog per petį skaito ne tik paties kaimynai, bet ir visas lėktuvas. Prisiminiau tuos laikus, kuomet į knygyną užlėkusios moteriškės paslapčia pasiimdavo pem pilkų atspalvių, prieidavo prie kasos, padėdavo viršeliu žemyn, greit susimokėdavo ir išskubėdavo iš knygyno nuotykių (pa)tirti. Panašiai pasijutau ir pats – kokio šiurpo, kokios erotikos, kokio „tave nuolatos stebi“ jausmo apimtas buvau. Autorė skaitytoją pakelia nuo nulio iki begalybės per kelias akimirkas, tuomet atvirkščiai. Kartoja. Dar. Prašau.


Pasirodo Colleen pažįstu iš anksčiau. Jos knygą „Slemas“ skaičiau dar tuomet, kai barzdą suformuoti galėjau vandens pagalba. Prisimenu, likau apžavėtas minėto romano. Ir štai, Colleen ir pats suaugome, susitikome vėl, šį kartą „Veritėje“. Malonu, kad sugrįžome viens pas kitą.


„Veritė“ yra saldainis, visas toks iš savęs saldus, klampus, gundlus, o palaižius ar sučiulpus – deginanti degtinė. Ir baisybė, ir meilė, ir seksas, ir romantika, ir vaikai, ir gyvenimas, ir vėl seksas. Rodysis bus aišku, pabaiga jau nebeįdomi, bet... na, pamėginkit nenustebti ir, drįsčiau sakyti, niekas apie tai, kaip baigsis istorija, net nepagalvosit. Romanas-trileris pačiam priminė, kad nereikėtų skubėti daryti išvadų. Pasakysiu tik tiek, kad apsaugočiau jūsų malonumą skaityti.


Faktas, kad dalinausi citatomis su draugais. Faktas, kad knygai aptarti buvo skirta užtektinai laiko. Faktas, kad fotografavau knygoje aprašytas scenas ir dalinausi su draugais, nes vienas raudonais žandais vakarėlyje būti nemėgstu. Manyt, kad kai kuriems šis kūrinys gali būti netgi naudingiau už mėlynąją piliulę.

Rekomenduoju. Skaitykite Colleen Hoover, atsipalaiduokite. Ne veltui ji yra tokia populiari pasauly, ne veltui ji jau malasi mūsų lietuviškame top‘e. Ji to verta – geriausias vaistas apmalšti nuovargį ir įtemptą dieną paversti bent jau kiek pakenčiamaRekomenduojame