Tinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE rekomenduoja: B. O’Leary „Tavo vietoje”

Tinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE rekomenduoja: B. O’Leary „Tavo vietoje”

Beth O'Leary

„Tavo vietoje”

Ar ir Jums taip būna? Vienoms knygoms apžvalgas norisi rašyti tuoj pat, o kitoms reikia laiko ir susikaupimo? Ir nors tikrai turiu neparašytų apžvalgų perskaitytoms knygoms, šiandien norisi parašyti apžvalgą būtent šiai knygai.

Beth O'Leary daugeliui tikrai žinoma dėl romano „Atskirai kartu”. Jei neskaitėte, tai nuoširdžiai rekomenduoju. Labai greitai „užkabinanti” ir garantuoju - puikus laikas su puikia istorija. Tad gana natūralu buvo tikėtis, jog ir kita autorės istorija bus tokia pati. Ir galiu drąsiai pasakyti - visiškai nenusivyliau!

Lina ir Ailinė. Anūkė ir močiutė. Abi tokios veržlios, gražios ir dar turinčios parako. Tik kodėl Lina jaučiasi taip, tarsi jau viskas pasibaigę, o Ailinė tarsi paauglė, nepatyrusi savo didžiojo gyvenimo nuotykio? Lina nuolat skuba ir planuoja, o jos močiutė nori pradėti savo gyvenimą iš naujo. Nuoširdaus pokalbio metu gimsta beprotiška idėja - apsikeisti vietomis dviems mėnesiams...

Pirmąją autorės romaną skaičiau po itin sunkaus siužeto knygos, tad puslapiai tiesiog sutirpo per naktį. Skaitydama šią istoriją užtrukau ilgiau tik todėl, kad nebuvo laiko susikaupti ir skirti laiko tik knygai. Vos tik sulaukiau šio savaitgalio, iškart sėdau prie knygos ir vienu ypu ją pabaigiau. Skaitydama „Tavo vietoje” susižavėjau Ailinės sąmoju ir noru džiaugtis gyvenimu. Ji tokia drąsi ir išmintinga! Tiesiog moteriškumo ir elegancijos įsikūnijimas. Lina mane sužavėjo savo paprastumu ir tikslo siekimu. Abi knygos herojės turi savito šarmo!

Gali pasirodyti, kad tai tiesiog graži istorija apie pasimetusią gyvenime anūkę ir močiutę, kuriai dar širdyje ne sutema, bet o tačiau... kaip Jūs suklystumėte! Autorė meistriškai atskleidžia itin opias ir skaudžias temas, tokias kaip artimo žmogaus praradimas po sunkios ir baisios ligos, senų bei vienišų žmonių noras tiesiog turėti su kuo pasikalbėti.

Net nepagalvotum, kad knyga yra verstinė, nes skaitant puslapiai tiesiog nyksta ir tu nuolat tyliai krizeni.  Didžiausios liaupsės vertėjai! Skaitėsi išties labai lengvai ir greitai. O kiek emocijų kilo! Vietomis norėjosi ir verkti ir juoktis!

Tikrai labai rekomenduoju išsiilgusiems jaukios, gražios ir nebanalios istorijos! Drąsiai duodu didžiausią įmanomą įvertinimą (5 žvaigždutes), nes Ailinė ir Lina man dar kartą įrodė, kad viskas įgyvendinama, kai tikrai labai nori!

Peržiūrėti knygą >>Rekomenduojame