Tinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE rekomenduoja: H. Hoang „Meilės aritmetika”

Tinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE rekomenduoja: H. Hoang „Meilės aritmetika”

Helen Hoang
„Meilės aritmetika“

Aš labai mėgstu meilės romanus. Tai puikus variantas atostogoms ir ne tik. Tokios knygos puikiai tinka užklupus skaitymo blokui arba sugedus nuotaikai. Nors skaityti lengvesnio turinio knygas labiau norisi atšilus orams. Šį kartą noriu Jums papasakoti apie šmaikščią, jaukią knygą. 

Tai istorija apie merginą Stelą. Ji graži, itin protinga ir puikią karjerą daranti moteris. Merginos tėvai norėtų, kad ji mažiau dirbtų ir susirastų vaikiną. Viskas atrodo paprasta? Tik viena maža smulkmena – Stela turi Aspergerio sindromą. Ji nesupranta juokų, jai nepatinka prisilietimai, o bučiniai varo siaubą. Bet juk nėra padėties be išeities. Stela nusisamdo palydovą. Maiklas – labai gražus, savimi pasitikintis vaikinas, kurį gyvenimas priverčia imtis reikalingų, bet tikrai nelabai smagių darbų. 

Pirmiausia, tai labai smagi, jauki ir šmaikšti istorija apie žmones, kurie yra ypatingi. Labai įdomu stebėti Stelos įpročius, pajausti jos baimes ir nedrąsias viltis bei svajones. Nuostabi Stelos transformacija sutikus Maiklą leidžia patikėti, jog kiekvienas galime rasti savo žmogų. Reikia paminėti faktą, kad knygoje netrūksta lengvos erotikos. Ar man tai trukdė? Tikrai ne, nes nieko vulgaraus tenai neradau. 

Autorė paliečia šeimos tarpusavio santykius tarp vaikų ir tėvų. Rašytoja leidžia nors kažkiek pažvelgti į Aspergerio sindromą turinčių žmonių vidinį pasaulį. 

Ir nors istorija tikrai nėra literatūrinis šedevras, ji puikiai tinka vasarai ir atostogoms. Aš kvatojau balsu skaitydama šią knygą, o tai sugeba ne kiekvienas rašytojas. Labai rekomenduoju visiems, kas ieško linksmos, nuotaikingos ir nenuobodžios istorijos. Ši istorija idealiai tinka atostogoms prie jūros, baseino ar sodyboje. 

Apie knygą >>

 

 Rekomenduojame