Tinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE rekomenduoja: I. Buivydaitė „Rožių dvaras”

Tinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE rekomenduoja: I. Buivydaitė „Rožių dvaras”

Irena Buivydaitė

Rožių dvaras

Irenos Buivydaitės knygos mane lydi visą gyvenimą. Jas skaitau dar nuo tada, kai buvau jauna panelė.  O su pačia autore asmeniškai susipažinau dar mokykloje. Ši nuostabi moteris yra puiki pedagogė, dirbanti anglų kalbos dėstytoja Alytaus kolegijoje. Daugelis skaitytojų tikrai skaitė ne vieną jos verstą kūrinį. 

„Rožių dvaras“ pasakoja Heros istoriją. Nepaprasto grožio moteris staiga netenka savo vyro – garsaus, turtingo ir įtakingo verslininko. Kartu su netektimi griūna stabilus bei aprūpintas Heros gyvenimas. Našlė dėl šios nelaimės kaltina visus ir viską. Herą guodžia tik jos išpuoselėtas rožių sodas. Visa situacija dar labiau komplikuojasi, kai dvaras parduodamas dėl skolų ir į jį atsikelia kitos šeimos. Tai paprasti žmonės, kurie tikrai neprilygsta Karalienei Herai nei turtais, nei įtaka. 

Nesinori Jums visko papasakoti apie knygą, kuri suteikė tiek gerų emocijų. Man Irenos Buivydaitės knygos – tai galimybė permąstyti save, savo pakilimus ir nuopuolius. Jos tokios gyvenimiškos, tikros, išgyventos. „Rožių dvaro“ gyventojai pasakoja savo istorijas, kurios mums puikiai pažįstamos. Kiekvienas iš mūsų tikrai pažįstame žmonių, kurie myli, lieka įskaudinti, kurie suklumpa, bet moka atsikelti ir sukurti savo laimę iš naujo. 

Aš tikrai nesu didelė lietuvių autorių mylėtoja. Savo šalies kūrybą jaukinuosi pamažu ir labai atsargiai. Turiu autorius, kurie man patinka ir jų knygos niekuomet nenuvilia. Irenos Buivydaitės kuriamos istorijos – tikra atgaiva sielai. Malonu skaityti, aptarti su draugėmis per knygų klubo susitikimą, atsiminti ir grįžti vis į naują istoriją, kuri ir vėl nustebins. 

Tad jei ieškote jaukios, šiltos ir gyvenimiškos istorijos tikrai siūlau pasivaikščioti po „Rožių dvarą“ ir susipažinti su jo gyventojais. Jie gali jus maloniai nustebinti.

Apie knygą >>Rekomenduojame