Tinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE rekomenduoja: J.Garwood „Mano meilė ledi Johana”

Tinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE rekomenduoja: J.Garwood „Mano meilė ledi Johana”

Julie Garwood Mano meilė ledi Johana“

 

Meilės romanai. Knygos, kurias skaito daugelis, bet garsiai apie tai pasako tikrai ne visi. Juk tai „nerimta“ literatūra. Nors aš manau, kad skaityti reikia tai, kas teikia džiaugsmą. O man patinka skaityti meilės romanus arba istorijas, kurios tiesiog suteikia puikias emocijas ir leidžia išsiverkti.

Ledi Johana – labai jauna, itin graži moteris, kurią likimas jau padarė našle. Santuoka tikrai nebuvo graži ir laiminga, tad mergina nusprendžia daugiau niekuomet netekėti. Tik likimas ir karalius Jonas turi kitų planų Johanos atžvilgiu. Merginos įbrolis pasiūlo kitą išeitį – susirasti jaunikį pačiai. Ir netgi pasiūlo kandidatą. Johana išteka dar kartą. Ir nors iš pradžių jaučiasi nedrąsiai naujoje vietoje, jos vyras Gabrielius leidžia Johanai pasijausti saugiai ir gerbiamai. Johanos sumanumas ir gera širdis užkariauja ne tik jos vyro širdį, bet ir viso klano pagarbą jai.

Iš pažiūros gali pasirodyti, kad tai tik dar vienas saldus meilės romanas. Ir tik skaitant tu net nepajunti, kaip kvatoji iš nuotaikingų dialogų ir kuriozinių situacijų arba pyksti ant siaurai mąstančių vyrų, kurie mano, kad moteris naudinga tik vaikams gimdyti ir šildyti vyro lovą.

Taip, romantikos ir net erotikos šioje knygoje tikrai netrūksta. Asmeniškai man, labai malonu skaityti tokias knygas, kurias skaitydama šiek tiek rausti. Jei šioje istorijoje ieškosite aukštų frazių ir metaforų, tai to tikrai nerasite. Šios knygos tikslas – suteikti malonumą skaitančiam.

Man labai patiko skaityti šią istoriją. Jauki, šilta, labai romantiška. Tai jau ne pirma šios autorės knyga ir tikiuosi ne paskutinė.

Plačiau apie knygą >>Rekomenduojame