Tinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE rekomenduoja: N. Roberts „Priebėga”

Tinklaraštis KNYGŲ PUSLAPIUOSE rekomenduoja: N. Roberts „Priebėga”

Nora Roberts

„Priebėga“

Apie kokį rašytoją pagalvojat pirmiausia, kai reikia įvardinti savo favoritą? Man tai neabejotinai yra ir bus Nora Roberts. Kiek save atsimenu, nuėjusi į biblioteką visada ieškau, ko gi dar neskaičiau ir kaip mane dar nustebins ši rašytoja. Repertuaras tikrai gausus – nuo lengvų meilės romanų, mistikos ir magijos iki trilerių su romantikos prieskoniu. Kiekvienos N. Roberts knygos laukiu su malonumu ir nekantrumu. Visad įdomu, kokią istoriją šį kartą papasakos rašytoja. Šios autorės knygos man - atgaiva sielai. 

Salivanai - garsūs, itin talentingų ir nepadoriai turtingų aktorių giminė. Juos lydi sėkmė ir populiarumas. Šeimoje karaliauja meilė ir idilė. Viskas apsiverčia, kai dešimtmetė Keitlina pagrobiama iš saugių senelių namų. Tik niekas net nuspėti negalėjo, kad mergaitė ne tik graži, bet dar ir protinga. Keitlina pabėga nuo savo pagrobėjų ir suranda pagalbą gretimame ūkyje.  

Išaiškėjus siaubingai tiesai, sugriūna visas saugus Keitės pasaulis.. 

Ši istorija kiek kitokia. Autorė didelį dėmesį ir nemažą knygos dalį paskiria būtent Keitlinai ir jos vidiniam pasauliui po pagrobimo. Rašytoja plačiai aprašo aktorių gyvenimą, darbą ir jų amžiną kovą su žurnalistais, kurie visur kiša savo nosį ir ieško skandalų.

Skaitydami galėsite stebėti Keitės virsmą iš mažos mergaitės į suaugusią moterį. Asmeniškai man, tai gana ištęsta ir norėjosi daugiau veiksmo. 

Autorės vertybės tvirtos kaip uola - šeima, kuri visados šalia, meilė - pats geriausias vaistas nuo visų blogybių ir savo vietos po saule paieškos. Man N. Roberts istorijos tuo ir patinka - net nepajauti, kaip sunyksta knygos puslapiai, o tu, kartu su veikėjais išgyveni jų dramas, tragedijas ir džiaugsmus. 

Nuostabūs gamtos aprašymai, jaukūs šeimos santykiai ir meilė - viskas, ko reikia, jei ieškote puikios knygos savaitgaliui arba atsipalaidavimui. Istorija tikrai įrauks, skaitosi lengvai ir net nepajusite, kaip užversite paskutinį puslapį. 

Plačiau apie knygą >>Rekomenduojame