Tinklaraštis PELĖDOS SKAITINIAI rekomenduoja: A. Harmon „Ką žino vėjas“

Tinklaraštis PELĖDOS SKAITINIAI rekomenduoja: A. Harmon „Ką žino vėjas“

Amy Harmon

„Ką žino vėjas“

Ar meilė pavaldi laikui?

Apie skaudų Airijos istorijos laikotarpį su magiška, romantiškos meilės gija. Apie gyvenimo ratą, ritmą, kaitą ir tęstinumą. Apie gyvenimą kaip praeities ir dabarties smulkmių dėlionę. Apie istoriškumą ir istoriją ir apie tai, kad kaip sakė Remarkas - stebuklas arti nevilties. Na, ir stebuklas nebūtinai perkeltine prasme. 

REKOMENDUOJU, jei ieškote saldaus, bet ne eilinio cukruoto scenarijaus. Jei norite grožėtis meile ir vis svarstyti, kuo ir kaip ji užsibaigs, bet nebijote sodrumo suteikti magiškais motyvais. Rekomenduoju tiems, kurie skaitydami mėgsta sužinoti ir keletą realių faktų, romano potėpiais prisiliesti prie tikros praeities akimirkų. Rekomenduoju tiems, kurie mėgsta karo laikų istorijas, bet vis ieško kitokių kampų, čia tikrai tai rasite - ir karą, ir kitą kampą.

NEREKOMENDUOJU, jei nesinori jokių stebuklų, fantazijos ir pernelyg neįtikėtinų meilės istorijų. Jei jūsų net šventinis laikotarpis neįkvepia bent milimetru atsiplėšti nuo žemės ir pasvajoti, tuomet, drąsiai sakau, ši knyga ne jums.

Ši knyga mano mano mano. Gyvenimiška, istoriška, bet kupina svaigių detalių - fantastiškos romantikos ir fantastikos romantiškai. Tobulai gražu. Ypač šventiniu laikotarpiu. Norisi pasakyti tiek daug, bet nesinori prirašyti litanijų - geriau iškart skaitykit knygą. Kas ilgiau seka mano knygines mintis, tai tikrai žino, kad esu nepataisomai išprotėjusi dėl kelionių laiku. Ir taip, tai būtent dar viena tokia, nors ir visiškai kitokia. Iš pradžių, tikrai buvo sunku mėgautis, sunku įsijausti, nes skaičiau ir lyginau su jau skaitytomis istorijomis apie keliones laiku. Ir tai buvo klaida - visą grožį ir malonumą atradau tik tuomet, kai išjungiau visus nusistatymus, na panašiai, ties viduriu. Ir, tuomet, vos neapalpau - KAIP MAN GRAŽU. 

Plačiau apie knygą >>Rekomenduojame