Tinklaraštis PELĖDOS SKAITINIAI rekomenduoja: Ignė Ale „Geltona suknelė“

Tinklaraštis PELĖDOS SKAITINIAI rekomenduoja: Ignė Ale  „Geltona suknelė“

Ignė Ale

„Geltona suknelė“

 „Juk naminės vienatvės niekas nemato – ji egzistuoja paslapčia, toli nuo kitų akių.“

 Istorija apie pokyčius, sustingusios kasdienybės ir drąsos žiežirbų šokį. Apie ankštą vienatvę dviese, apie ilgesį ir svajones, kurios kartais tik dar intensyviau maitina liūdesį. Apie draugystę kaip dovaną ir plika akimi nematomus, bet tobulus gyvenimo spyrius. Apie gyvenimą gyvenimiškai.  

Man PATIKO! Ilgai galvojau (jūs nė neįsivaizduojat, KAIP ilgai!), prie ko prikibti – juk kaip dabar čia įvertint plonų viršelių romaną 5 žvaigždėm?? O tada nusprendžiau, kad Ignės romanai drąsiai gali fiziškai sustiprėti ir peršokti į kietus viršelius. Bet, tiesą sakant, toks formatas labai patogus, kai norisi istoriją perskaityti ČIA IR DABAR, o vasaros krepšys ir taip seniai pametęs saiko limitą. 

Todėl knygą skelbiu ta, kurią rekomenduoju vasarai! Jei tik dar neskaitėte, būtinai pasimatuokite tą geltonumą. Tai antroji autorės knyga, o aš jau žinau, kad skaitysiu visas, kiek tik ji parašys (ir jau skaitau, cha cha!). Mintys, sakiniai, idėja ir tas kone apčiuopiamas realumas, herojai, prie kurių, regis, gali prisėsti ir ap(si)kabinti. Vieni ryškesni, kiti blankesni, vienus norisi gelbėti, o kitus – prikulti. Na, kaip tikrose mūsų dienose. Auga lietuviškoji Lucinda Riley, paminėsit mano žodį Rekomenduojame