Tinklaraštis PELĖDOS SKAITINIAI rekomenduoja: J. Skeslien Charles „Biblioteka Paryžiuje“

Tinklaraštis PELĖDOS SKAITINIAI rekomenduoja: J. Skeslien Charles „Biblioteka Paryžiuje“

Janet Skeslien Charles

„Biblioteka Paryžiuje“

Kur riba tarp geranoriškumo ir narsos?

TIKRAIS FAKTAIS paremta istorija apie drąsą ir atsidavimą pašaukimui. Apie ryžtą nepamesti žmogiškumo ir nepalaužiamą meilę knygoms. Apie bibliotekininkus, jų menkutį žygdarbį, bet tuo pačiu neginčijamai neįkainojamą herojiškumą. Apie šeimą, draugystę, karą, išdavystes ir kitas negandas bei tai, kad kartais, deja, visai nesvarbu kiek išminties į save dėtume, nuo klaidų nesame apsaugotas nė vienas. 

REKOMENDUOJU mylintiems knygas, bibliotekas ir Paryžių. Mėgstantiems rasti nuorodų į kitus kūrinius bei norintiems bent vienai dienai pajusti ne tik džiaugsmą, bet ir atsakomybę, kuri tave supa kai aplink ne tik knygos, bet ir jų laukiantys skaitytojai. Mėgstantiems karo istorijas, nebijantiems dviejų laiko linijų ir šeimos santykių dilemų. Norintiems kažko tikro, guodžiančio ir, manau, įkvepiančio. Na, bent jau skaityti.

NEREKOMENDUOJU, jei ieškote super neregėto, naujo, akivaizdžiai gilaus, tiesmukiško ar kiekvienu sakiniu aikčioti priversiančio kūrinio - kitoniškumu šios istorijos tikrai neapkaltinsi. Antrojo pasaulinio karo sūkurys ir jo tęsinys po 40 metų. Šeimos drama, jausmų raizgalynė ir sprendimai, kurių nei atšauksi, nei pakeisi - jie tiesiog plaukioja su herojais, plaukioja juose ir tai reikia pajusti. Pačiam.

Plačiau apie knygą >>Rekomenduojame