Tinklaraštis PELĖDOS SKAITINIAI rekomenduoja: Laura Madeleine „Skandalo atgarsiai“

Tinklaraštis PELĖDOS SKAITINIAI rekomenduoja: Laura Madeleine „Skandalo atgarsiai“

Laura Madeleine
„Skandalo atgarsiai“

Apie gyvenimo atsitiktinumus. Jo galimybes, egzaminus ir dovanas. Apie naivumo užaugintą žvitrią akį ir žmones, kurie mums skirti, kad per akimirką pakeistų gyvenimą.

REKOMENDUOJU, jei ieškote romano, kuris nėra pastatytas vien ant „aš tave myliu“ kortos, bet vis tiek neprislėgtų svoriu. Jei ieškote istorijos, kuri įtrauktų, nepaleistų ir nukeltų į šiltus kraštus – taip, čia jūsų laukia Tanžeras. Miestas ir istorija, kurie ne tik alsuoja šiluma, bet ir šiek tiek aptaško purvu. Rekomenduoju, jei mėgstate dviejų laiko linijų istorijas, bet nesinori karo paliestų likimų – galėsite gyventi „dabar ir tada“, bet dėl visai kitokių aplinkybių.

NEREKOMENDUOJU, jei norisi „kažko kitokio“ – tai gana tradicinis, tvarkingas romanas, kuriame praeitis susijungia su dabartimi. Jei norite kažką naujo išmokti ar išgirsti, tai laikote rankoje, manau, labai teisingo pavadinimo knygą – čia skandalo atgarsiai, ne enciklopedija. Skanus ir geras popsas.

Tai knyga, kuri tapo mano gegužės mėnesio karaliene. Paskutinę minutę ne tik čiupo karūną, bet dar užsidėjo ir vasaros hito juostą. Na, labai!

Tai nėra sudėtingas ar rimtas temas gvildenantis bei kitaip sielą purtantis kūrinys, bet, dievaži, velniškai geras reikalas vasarai. Atostogoms! Čia intrigos, paslaptys ir kiti nešvarūs reikalai sukasi be jokio karo ar gilios senelių senovės pėdsakų, nors pagrindas ir įtaisytas į dviejų laiko juostų vėžes. Jaučiau kiekvieną aromatą (nepriekaištingas vertėjos darbas!), vaizdai pilni sodrumo, o istorijos ritmas laikė pririšęs iki pat paskutinių puslapių. 5 žvaigždės ir jokių klaustukų. Ai, o kur dar siautulingi receptukai prieš kiekvieną skyrių. Tikras stiprių skonių šou.

Dar vienas pramoginis romanas į „labai labai“ stalčiuką. Ir autorė į „skaitysiu viską, ką parašys“!Rekomenduojame