Tinklaraštis PELĖDOS SKAITINIAI rekomenduoja: S. Kearsley „Rožių sodas“

Tinklaraštis PELĖDOS SKAITINIAI rekomenduoja: S. Kearsley „Rožių sodas“

Susanna Kearsley

„Rožių sodas”

Ar tikrai visi mes gimėme pačiu laiku?

Istorija APIE tai, kad kartais gyvename tarsi rūke tik dėl to, kad mūsų laimė kažkur ne čia. Apie tai, kad kartais labai liūdni ir skausmingi išgyvenimai reikalingi tik tam, kad parodytų ne tik mūsų vietą po saule, bet ir suteiktų laimę. Istorija užsimins, kad kartais „likti vienam kaip pirštas“ nėra jau taip ir blogai. Likimas turi daugiau laisvės pasireikšti, neskaudinant artimųjų. Ir žinoma, istorija apie meilę, kuriai nėra jokių kliūčių - nei laiko, nei aplinkos, nei nuostatų ar kitokių mūsų pačių rezgamų taisyklių. Tai pasakojimas, kuris už parankės pasiimdamas nebūtus dalykus, bando priminti mums, kad ne viskas pasaulyje taip blogai.

REKOMENDUOJU ieškantiems pasakų suaugusiems. Norintiems panardyti po fantazijų pasaulį, bet be ateivių ar kitų mistinių būtybių. Rekomenduoju romantikams, svajokliams bei ieškantiems puslapiuose sąlyginės ramybės. Grožio, stebuklingų momentų, draugiškumo apraiškų ir meilės, kuriai nebaisios jokios kliūtys, kuriai nėra per didelių aukų. Rekomenduoju pailsusiems nuo įtemptų siužetų, smurto, gyvenimiškų vargų, melagysčių pinklių ir kitokių skaudulių - šią knygą drąsiai galite skaityti prieš miegą, garantuoju, kad jūsų nekamuos košmarai. Patiko „Svetimšalė“ ar „Keliautojo laiku žmona“? Nežinau ko laukiate! Ši knyga tikrai JŪSŲ!

NEREKOMENDUOJU jei mėgstate knygas, kurių veiksmas sukasi šių dienų pasaulyje, o išgirdus „senovės Anglija“ tik nupurto šiurpas. Nesiūlau absoliučios realybės puoselėtojams ar ieškantiems „šaudau – gaudau“. Taip, rožės turi dyglius ir čia nesusiturės neįbrėžusios herojams, bet tikrai ne taip intensyviai. Čia įtampa paglosto labiau dėl romantiškų motyvų. Jei netikite gražiais gyvenimais, nenorite užtušuoti skausmo, o kelionės laiku tėra skiedalai - nevarkit ir neimkit. Tik sugaišit laiką vartydami akis. 

O Pelėdai PATIKO? Ne. Man NUNEŠĖ STOGĄ! Tai viena mieliausių, jaukiausių, šilčiausių, stebuklingiausių ir visokių kitų -iausių istorija! Taip DŽIAUGIAUSI ją skaitydama, kad nemoku pasakyt. Netilpau į save. Kiekvieną puslapį norėjau, kad būtų greičiau, nes labai rūpi pabaiga, tačiau taip pat kiekvieną puslapį norėjau sustabdyt, nes man čia taip GRAŽU! Myliu keliones laiku, buvau pavargusi nuo intrigų, perkrauto tikroviškų gyvenimų svorio, tad čia buvo visiška mano ŠIRDIES LOPŠINĖ. Apkabinu šitą istoriją ir tikrai dedu prie geriausių. Na ir kas, kad netikra, na ir kas, kad kritikai tikrai nepasakytų stipru. Ir nepagirtų manęs už tokias liaupses. Bet esu paprastas žmogelis su savo mirtingųjų skoniu, tad garsiai sakau, kad ši knyga buvo mano laimė.

 

Apie knygą >>Rekomenduojame