Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

KNYGA, PERSMELKTA AUTOIRONIJOS

Višta srimelės galva, Rūta Vanagaitė, išankstinė knygos prekyba, Knygų klubas.
 
Mielos Knygų klubo skaitytojos,
 
Skubėkite užsisakyti dabar, nes knyga bus Jūsų rankose anksčiau, nei pasirodys knygynuose!
 
Tik Jūs turite išskirtinę galimybę būti pirmosios, kurios į rankas paims pačią naujausią Rūtos Vanagaitės knygą „Višta strimelės galva“! 
 
Saulėtas gyvenimo dovanas pasirenkite priimti bet kokiame amžiuje!
 
Šios knygos puslapiuose sugulė autorės gyvenimas. Autorė pasakoja apie linksmas ir liūdnas gyvenimo patirtis, apie pavasarį, atėjusį po rudens ir apie viltį, kuri gelbėdavo juodžiausiomis akimirkomis. Ši knyga įkvėps vilties ir Jums – gyvenimas tik prasideda ir jis yra velniškai gražus.
 
Šioje knygoje telpa visa emocijų gama – nuo juoko iki graudulio.
 
Knyga į sandėlį atkeliaus spalio 24 d., tačiau rezervuokite ją dabar, kad vėliau netektų nusigraužti nagų dėl greitai ištirpusio knygos tiražo!
 
Kviečiame plačiau susipažinti su autore ir jos knyga:
 
Višta srimelės galva, Rūta Vanagaitė, išankstinė knygos prekyba, nuoga tiesa apie Rūtos Vanagaitės gyvenimą, tiesa, persmelkta autorironijos. Sveika, mieloji, čia vėl aš, VAnagaitė. Štai mudvi ir vėl susitikome. Šita rausva skaip saulėlydis knyga - tai mano gyvenimas. Kaip ant delno. Ant tavo delno. Gyvenimas ir septynios jo pamokos. Tik septynios. PAsijuok kartu su manimi. PAliūdėk drauge, Įkvėpk vilties, kad gyvenimas tik prasideda ir kad jis yra velniškai gražus. KAi renkiesi gyvenimo kelią, pirmaiusia turi paklausyti savęs, kas tave uždega, kas veža ir ką darai gerai, be pastangų. Kam stebėti? Kai dara tai, kas tavo, nesteni. Kai eini savo keliu, tavo žingsnis lengvas ir grakštus. Knygų klubas.
Naujausioje Rūtos Vanagaitės knygoje visa emocijų gama- nuo juoko iki garudulio žėrintys sąmojo perlai - nors imk ir nusirašinėk, Knygų klubas.

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60