40%
40%
Nauja
Nauja

Knygų vagilė

ISBN kodas: 9786094443626, EAN kodas: 9786094443626

The Book Thief

Markus Zusak

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002186212, EAN kodas: 9786094443626, ISBN kodas: 9786094443626, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 576, Leidimo metai: 2021-03-03, Formatas: 21,6x14,4x2,5, Knygyne: 18.49, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Jurga Brastavičiūtė

Ypatinga kaina 11,09 € Knygyne 18,49 €

Sutaupote 7,40 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

1939-ieji, nacistinė Vokietija. Roza ir Hansas Hubermanai savo namuose Molchinge priglobia paauglę Lizelę Meminger. Nepaisant griežto pamotės auklėjimo, mergaitė greit prisitaiko prie naujojo gyvenimo. Ji susidraugauja su kaimynų sūnumi Rudžiu, krečia vaikiškas išdaigas ir iki paryčių skaito knygas. Tuo metu Antrasis pasaulinis karas vis labiau įsisiautėja...
Pirmąjį savo skaitinį Lizelė randa prie broliuko kapo. Antrąjį išplėšia iš rusenančio laužo, sukrauto fiurerio gimtadienio garbei. Vėliau jai leidžiama naudotis mero žmonos biblioteka, tačiau karas atima ir šią galimybę. Apsupta nepritekliaus, iš dangaus krentant bomboms, Lizelė vagia knygas ir sugeba jose rasti paguodą sau ir kitiems. 
Kol dalis miestelio gyventojų šlovina režimą, Hubermanai savo rūsyje slepia jauną žydą vardu Maksas. Taip Hansas grąžina skolą jaunuolio tėvui, iš kurio paveldėjo akordeoną. Tačiau vienas neapdairus poelgis nulemia, kad Maksui tenka palikti Rozos ir Hanso namus. Karui pasibaigus, jiedu su Lizele dar susitiks, bet kitiems jai brangiems žmonėms likimas nebus toks gailestingas.
„Knygų vagilė“ – viltinga istorija apie brendimą, draugystę ir žmogiškumą. Tai pasakojimas apie žodžių galią gydyti sielą, bet kartu – ir naikinti. Nors vaizduojami šiurpūs įvykiai, ji ne kartą privers nusišypsoti. 
Markus Zusak (g. 1975) – vienas sėkmingiausių australų autorių. Jo knygos vienodai žavi kritikus ir skaitytojus. 2006 m. pasirodęs romanas „Knygų vagilė“ pripažintas tarptautiniu mastu. Visame pasaulyje parduota per 16 milijonų jo kopijų. 2013 m. pagal šią knygą sukurta „Oskarui“ nominuota drama tokiu pačiu pavadinimu. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
 1. 100%
  Vieną vakarą pamačiau filmą, kuris mane labai sugraudino. Net nežinojau, kad yra dar ir knyga. Tik deja buvo jau išparduota visur ir dabar kai pamačiau, kad perleido iš naujo- būtinai nusipirkau.

  Tai istorija apie mažą mergaitę nacistinėje Vokietijoje, kuri be galo dievina knygas ir tam kad jų gautų... vagia. (Prisipažinsiu ir aš kartą esu pavogęs knygą. xD Seną Aleksandro Diumą romaną iš slaugos namų. Bet kitą dieną nunešiau kitą knygą, kurios man nereikėjo. Padariau mainus. :D) Įdomiausia tai, kad knyga pasakojama Mirties žodžiais. Dar nebuvo tekę skaityti knygos iš tokios perspektyvos, kas iš tikrųjų originalu ir įdomu. Taip pat knygoje papasakota Lizelės ir Makso lemtis- ko filme nebuvo.

  Be to knyga labai lengvai skaitosi ir puslapiai skriete skrieja. Aš tiesiog gyvenau knygoje, negalėjau jos padėti į šoną, negalėjau miegoti nei valgyti- man terūpėjo knyga. O veikėjai pasidarė artimi lyg šeimos nariai. Tad skiriu tik aukščiausią įvertinimą tiek filmui tiek knygai. Filmas gan atitinka knygą, bet knyga labiau išplėtota ir gilesnė. Tad verta pažiūrėti ir filmą.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...