Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims - meilės

Why men want sex, women need love

Allan Pease, Barbara Pease

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9786090127537, SKU: 000000000001111016, Originalo kalba: Anglų, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Leidimo metai: 2017-03-20, Viršelio tipas: Minkštas, Puslapių skaičius: 304, Formatas: 19,8x12,5x1,7, Knygyne: 9.99, Vertėjas: Margarita Bautrėnienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 5,99 € Knygyne 9,99 €

Sutaupote 4€ (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Koks skirtumas tarp vyrų ir moterų?

Moteris nori, kad vienas vyras tenkintų kiekvieną mažiausią jos poreikį.

Vyras nori, kad kiekviena moteris tenkintų vieną mažutį jo poreikį.

Knygoje rasite dvylika tiesų apie moteris, penkiolika paslapčių apie vyrus, daug įdomios bei intriguojančios informacijos apie vyrų ir moterų skirtumus bei skirtingą intymumo suvokimą.

 • Kokie yra septyni meilės tipai
 • Kokie yra vyrų patrauklumo kriterijai
 • Kaip ir kodėl seksas prasideda mūsų smegenyse
 • Kaip iššifruoti vyrų kalbą
 • Kokie yra penki pagrindiniai dalykai, kurių moterys nori iš vyrų

 

Bestselerių apie vyrų ir moterų santykius autoriai Allanas ir Barbara Pease’ai nestokoja sąmojo ir vertingų įžvalgų, aptardami šį subtilų klausimą. Tiesiai šviesiai, pasitelkdami nemažai populiarios mokslinės statistikos, anekdotų ar sentencijų, autoriai atskleidžia, kodėl vyrai ir moterys tokie skirtingi ir drauge panašūs.

Seksas tarsi oras: jis nesvarbus, kol jo nepristingame.

A. ir B. Peaseai

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()

  Apie autorių

  Allan Pease

  Allan Pease, Karališkosios menų draugijos narys, yra žymiausias pasaulyje kūno kalbos specialistas. Jo pripažinta knyga „Kūno kalba“ išversta į 32 užsienio kalbas, jos tiražas viršija keturis milijonus egzempliorių. Jo kuriamas populiarias televizijos laidas žiūri daugiau nei 100 milijonų žiūrovų. Laisvu nuo darbo (kai nekeliauja po pasaulį su paskaitomis apie bendravimą ir nerašo šešių naujų bestselerių) metu jis mokosi klausytis, kai jam kalbama.
   
  Barbara Pease vadovauja kompanijai Pease International, kuri leidžia vaizdo medžiagą, visame pasaulyje organizuoja mokymo kursus ir seminarus verslininkams bei tarnautojams. Be to, ji parašė tarptautinį bestselerį „Atminties kalba“ ir skaito paskaitas apie elgseną bei pasirengimą karjerai. Dar ji laiką leidžia kompanijos biuruose Australijoje ir Anglijoje bei mėgindama rasti kelią namo iš oro uosto.


  Jums taip pat gali patikti...