35%
35%
Nauja
Nauja

Kokybiškas miegas. Kaip užtikrinti gerą nakties poilsį

Fast Asleep. How to get a really good night's sleep

Dr. Michael Mosley

SKU: 000000000002184748, EAN kodas: 9789955139324, ISBN kodas: 9789955139324, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 336, Leidimo metai: 2020-08-21, Formatas: 21x14x2,4, Knygyne: 13.99, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Daiva Krištopaitienė

Ypatinga kaina 9,09 € Knygyne 13,99 €

Sutaupote 4,90 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Perskaičiau šią knygą vienu prisėdimu, nes mane labai domina patarimai, kaip pagerinti savo miego kokybę. Ji pagrįsta revoliucine idėja, kad svarbu ne valandos, kurias praleidžiame lovoje gulėdami ir bandydami užmigti, o tas laikas, kai kietai miegame — miego efektyvumas. Ši knyga kupina staigmenų! – Jeremy Vine

Geras nakties miegas yra būtinas smegenų ir kūno sveikatai palaikyti. Tačiau kodėl daugelį mūsų vargina miego sutrikimai? Knygoje „Kokybiškas miegas“ dr. Michaelas Mosley aiškina, kas vyksta, kai mes miegame, kas sukelia įprastas miego problemas ir kodėl standartiniai patarimai retai kada padeda.

Pats linkęs į nemigą, jis dalyvavo daugybėje miego eksperimentų ir išbandė visas esamas priemones. Ši patirtis leido jam sukurti radikalią keturių savaičių trukmės programą, kuri yra pagrįsta naujausiomis mokslinėmis žiniomis ir skirta padėti atkurti tinkamus miego įpročius per rekordiškai trumpą laiką.

Knygoje „Kokybiškas miegas“ rasite daugybę patarimų paaugliams, žmonėms, dirbantiems pamaininį darbą ir kenčiantiems nuo desinchronozės, taip pat patiekalų, kurie padės jums kiečiau miegoti, palaikydami sveiką žarnyno mikrobiomą, receptų. Ši knyga suteiks jums žinių, reikalingų miego kokybei pagerinti, stresui sumažinti ir jaustis laimingesniems.

Apie autorius

Dr. Michaelas Mosley — žurnalistas, mokslinių laidų vedėjas ir vykdomasis prodiuseris. Gydytojo profesijos mokėsi Londono karališkosios ligoninės medicinos mokykloje, vėliau 25 metus išdirbo BBC, kur sukūrė daugybę mokslinės dokumentikos laidų. Dabar yra laisvai samdomas darbuotojas, kelių tarptautiniais bestseleriais pripažintų knygų — „Dieta 5:2“ (The Fast Diet), „8 savaičių glikemiją mažinanti dieta“ (The 8-week Blood Sugar Diet) ir „Sumanaus žarnyno dieta“ (The Clever Guts Diet) — autorius. Vedęs, turi keturis vaikus.

Dr. Clare Bailey, Michaelo Mosley žmona, — vidaus ligų gydytoja (terapeutė), viena pirmųjų Bakingamšyre savo praktikoje pradėjusi taikyti dietą cukraus kiekiui kraujyje mažinti ir cukriniam diabetui gydyti. Ji yra knygų The 8-week Blood Sugar Diet Recipe Book ir The Clever Guts Diet Recipe Book autorė.

Justine Pattison yra viena garsiausių JK autorių, rašančių apie sveiką mitybą, ir receptų kūrėjų. Ji išleido daugybę knygų, nuolat dalyvauja televizijos bei radijo laidose, bendradarbiauja su daugeliu  žurnalų, laikraščių ir interneto svetainių.

Atsiliepimai

Įdomi ir visiems prieinama knyga, pateikianti išties stebinančias išvadas. Jeigu jus arba ką nors, ką jūs pažįstate, kankina nemiga, privalote ją perskaityti.
* Profesorė Felice Jacka, Maisto ir nuotaikos centro direktorė, Deakino universitetas
 
Nuostabiai informatyvi knyga, kuri padės jums pagerinti savo miegą ir atsikratyti nemigos. 
* Daily Mail

Nuo šios knygos, kurioje Mosley dalijasi savo asmenine patirtimi, įgyta, kovojant su nemiga, ir ieško atsakymų, neįmanoma atsitraukti. Ji pakeis daugelio gyvenimus.
* Profesorius Barry Marshallas, Nobelio medicinos premijos laureatas
 
Ši knyga įdomi, informatyvi ir labai praktiška. Tai geresnio miego vadovas, kurį parašė žmogus, pats patyręs, kas yra nemiga. Jame pateikiamia naujausia mokslinė informacija, įdomios įžvalgos ir daugoriginalių patarimų.
* Dr. Timas Spectoras, genetikos profesorius, Londono karališkoji kolegija  
 
Primygtinai rekomenduoju Kokybišką miegą, kaip įtraukiančią, nestokojančią humoro ir labai atpalaiduojančią knygą, kuri padės suprasti kiekvieną miego ir gerųjų žarnyno bakterijų veiklos aspektą. Joje taip pat gausu naudingų patarimų tėvams.
* Dr. Desiree Silva, pediatrijos profesorė, Vakarų Australijos universitetas
 
Kokia puiki knyga! Dr. Michaelas Mosley labai suprantamai ir labai įdomiai rašo apie tamsias miego paslaptis ir apie tai, kokią įtaką miegas turi mūsų sveikatai.
* Dr. Roy‘us Tayloras, medicinos ir metablizmo profesorius, Niukaslo universitetas

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...