Komandoro nužudymas I

ISBN kodas: 9786094792762, EAN kodas: 9786094792762

Kishidanchō-goroshi: Arawareru idea hen

Haruki Murakami

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 6)

SKU: 000000000002182501, ISBN kodas: 9786094792762, EAN kodas: 9786094792762, Kalba, iš kurios versta: Japonų, Puslapių skaičius: 496, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Japonų, Leidimo metai: 2019-11-13, Formatas: 21x14,5x4, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Gabija Enciūtė

Ypatinga kaina
13,34 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ketvirtą dešimtį įpusėjusį portretų tapytoją palieka žmona. Ilgai blaškęsis po Japoniją, jis galiausiai atsiduria žymaus dailininko Tomohiko Amados kalnų name. Namo palėpėje atradęs iki šiol niekieno nematytą kūrėjo paveikslą, portretistas įsisuka į netikėtai sukritusių aplinkybių sūkurį. Kad iš jo ištrūktų, jis leidžiasi į kelionę, kurioje susidurs su Beveidžiu Vyru, paslaptingai skimbsinčiu varpeliu, anapus slėnio ištaigingoje viloje gyvenančia persona, Mocarto operos veikėju, ūmai pasirodžiusiu jo svetainėje, kažkuo paslaptinga trylikamete, nacių vadovybės narių žmogžudystėmis per Antrąjį pasaulinį karą Vienoje ir mįslingu požeminiu pasauliu, kuriame sklando dvigubos metaforos.

Haruki Murakami šiame romane skaitytoją panardina į hipnotizuojantį ir sapnišką alegorinį pasakojimą apie mįslingą meilę, amžiną vienatvę, istorijos naštą ir nenusakomą ilgesį, kuris skatina žmogų kurti meną.

Kai kurie rašytojai savo kūrybos veidrodį atsuka į mūsų pasaulį, o tokiems kaip Murakami jis yra vartai į visatą, slypinčią už to pasaulio ribų.
Wall Street Journal

Tyli Murakami magiškojo realizmo beprotybė.
Washington Post

Murakami tarsi burtininkas sulydo tai, kas kasdieniška ir siurrealistiška. Kaip ir kituose savo kūriniuose, šioje knygoje jis kviečia patirti neįprastus, priimti nenuspėjamus dalykus.
San Francisco Chronicle

Haruki Murakami kūryba vertinama ir interpretuojama itin skirtingai: ji priskiriama net prie fantastinių ar mitologinių romanų, romanų alegorijų, antiutopijų. Rašytojo braižas lyginamas su Kōbō Abe’s, J. L. Borgeso, K. Vonneguto, M. Pavičiaus tekstais. Murakami pasakojimai pasižymi muzikalumu, novelės pamėgtos kino kūrėjų, o pats Murakami dar vadinamas japoniškuoju literatūriniu Davidu Lynchu.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga su mistine atmosfera.
 2. 100%
  Dievinu, kad Murakami kūryboje mistika yra persipynusi su realybe ir faktas. Rašytojui pavyksta perteikti tai labai organiškai, per daug nesistengiant ar neperspaudžiant. Taip pat H. Murakami pasižymi intriguojančiu rašytoju tonu, gebančiu ne tik įtaigiai papasakoti istoriją, bet ir prie jos prikaustyti skaitytoją.
 3. 100%
  Patiko be galo! Knyga gan stora, bet nebuvo jokio tempimo ar nuobodulio. Labai lauksiu tesinio.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...