50%
50%

Kompiuteriniai žaidimai

Use and overuse of videogames

Jennifer Moore-Malinos

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000003136203, EAN kodas: 9785430067892, ISBN kodas: 9785430067892, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 32, Leidimo metai: 2017-11-01, Formatas: 29x21x0,3, Knygyne: 5.99, Leidykla: Šviesa

Ypatinga kaina 2,99 € Knygyne 5,99 €

Sutaupote 3,00 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Gyvename technologijų pasaulyje, vaikus nuo mažų dienų supa įvairiausi elektroniniai prietaisai. Tačiau bėda ne šių prietaisų naudojimas. Bėda yra piktnaudžiavimas jais.

Pagrindinis šios istorijos veikėjas Railandas Volisas labai mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus. Apsėstas noro laimėti, Railandas tampa kompiuterinių žaidimų vampyrų auka. Ar vampyrai užvaldys Railando gyvenimą? Ar jis pamirš visus iki tol jam rūpėjusius dalykus, t. y. mokyklą, šeimą ir draugus? Ar vis dėlto jis ras būdą atsikratyti šių baisių padarų?

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Puiki priemonė , dirbant su vaiakis.
  2. 20%
    Na tai ką. Saveiki visi. Nesenei perskaišiau čią knigą ir ką galiu pasakiti. Na nežinau ar čę labai tiesa. Ražo kad šeip yra bloga nuo komputerinių žadimų bet nežinau šeip ar tiesa ar ne. Padeda šeip išmokti galvoti ir mastiti kitaip. Visai fainai būna nes erdvę supracti lengeveu gali. Na ir komputeriai nėra blogi kaip rašo če. Kai užsimine kaip jis mamos bernukas neklauso taip šeip prisiminiau kaip mano žmona manes neklauco ir pabego nuo manės kai mušau biški. Na šeip nesvarbu. Mokau aš vaikušius mokikloje informasines teknoloigijas ir jie gerai mokosi gerai daro viska. Geri vaikušei ira sepintokai šeip vicką atlieka garažei. Pats is patirtiės žinau kaip vaeikia komputeriai, namose turiu IBM komputerį padengta krokodilo oda ir aligatoro dantimis. Na tai šeip garažei ir faina naturalūs komputeris ira. Mokikloje keisti iš metalo ir palastiko komputerai ir dar klavetūra atskira nuo vaizduoklio ir visą keistą taip nžn. Na tai šeip neskaitikit knigos šitos negaraži ji ir meloja apie viska ir žadimai kartais gerai ira pažaisti pasižaisti šeip išmokti galima dauk ka. Na ką viso gero as esu Žigmantas ir viso gero.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...