Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

KOMP.Majos dienoraštis/Žaidimas su mirtimi

Isabel Allende

842 p., kietas virš.,

Alma littera,

ISBN 40001117,

Prekės kodas 40001117.

Klubo kaina:
25,33
Knygyne:
28,78
Sutaupote:
3,45  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Komplektą sudaro šios knygos:

Majos dienoraštis

Viena garsiausių Čilės rašytojų Isabel Allende savo knygomis pavergė daugiau nei 37 šalių skaitytojus. Rašytoja, kuri kaip ir jos herojai, kupina netikėtumų, gilių sukrėtimų ir tikro nuoširdumo. Naujasis Isabel Allende romanas „Majos dienoraštis“  pasakoja apie devyniolikmetę amerikietę, patyrusią didžiausius nuopuolius – ji grimzdo narkotikų prekeivių, nusikaltėlių ir prostitučių liūne, kol galop apsistojo nuošalioje Čilės saloje. Ten, slėpdamasi nuo persekiojančio ankstesniojo gyvenimo, Maja rašo savo gyvenimo istoriją, ilgainiui atskleisdama kraupią šeimos paslaptį. Mergina pagaliau suvokia meilės ir ištikimybės prasmę ir pradeda didžiausią savo gyvenimo nuotykį: kelionę į savo sielos gelmes.

Aš Maja Vidal, devyniolikos metų, moteris, netekėjusi, be mylimo draugo, bet ne todėl, kad nepasitaikė progos ar esu pernelyg išranki, gimusi Berklyje, Kalifornijoje, Jungtinių Amerikos Valstijų pilietė, laikinai susiradusi prieglobstį saloje, pietiniame pasaulio pakrašty. Tėvai mane pavadino Maja, mat nesugebėjo sugalvoti kito vardo, nors apmąstymams turėjo devynis mėnesius laiko, o Ninė žavisi Indija. Hindi kalba māyā reiškia „apžavai, iliuzija, sapnas, magiška galia“. Nieko bendra su mano būdu. Man labiau tiktų Atila, nes ten, kur įkeliu koją, nepalieku akmens ant akmens. Mano gyvenimo istorija prasideda Čilėje drauge su močiute, kurią vadinu Nine, gerokai anksčiau, man dar negimus, nes jeigu ji nebūtų emigravusi, nebūtų įsimylėjusi mano senelio ir įsikūrusi Kalifornijoje, mano tėvas nebūtų susipažinęs su mama ir aš būčiau buvusi ne aš, o kita ir visiškai kitokia jauna čilietė.

„Majos dienoraštis“ atvira, jaudinanti ir nepamirštama istorija. Be tėvų augusiai jaunutei Majai lemta patirti viską – nuo begalinės senelių meilės iki nusikalstamo pasaulio purvo, kuris, rodos, merginą pasiglemš visam laikui. Ar pavyks Majai užverti vienas ir atverti kitas – prasmingesnio, geresnio gyvenimo – duris?

 

„Toji Maja mane iškankino daugiau nei kuris kitas mano knygos personažas. Kai kuriose scenose mielai būčiau nešykštėjusi jai antausių, kad ateitų į protą, o kai kuriose – priglaudusi prie krūtinės, stengdamasi apsaugoti nuo pasaulio ir nuo jos pačios neramios širdies.“

 

 

 

Žaidimas su mirtimi

Mįslingo ir atskalūniško būdo paauglė Amanda kaip diena ir naktis skiriasi nuo bohemiškos motinos Indianos. Mergina, kaip ir jos tėvas inspektorius Bobas Martinas, turi įgimtą detektyvės talentą, tad laisvalaikiu ryte ryja kriminalinius romanus ir su paaugliais iš viso pasaulio žaidžia kompiuterinį žaidimą „Riperis“. Jame pasiskirstę vaidmenimis jie narplioja kraupiausius nusikaltimus.

Kai mieste pasipila serija šiurpių žmogžudysčių, Amanda su „Riperio“ dalyviais pasineria į kraupius nusikaltimus. Merginai pavyksta atrasti tai, ko anksčiau nepastebėjo vietos policininkai...

Viena garsiausių Čilės rašytojų Isabel Allende savo knygomis pavergė daugiau nei 37 šalių skaitytojus. Vos tik pasirodžius „Dvasių namams“ charizmatiškosios pietietės romanus pamėgo ir Lietuvos skaitytojai.

Šįkart Isabel Allende gerbėjų lauks tikras netikėtumas: „Žaidimo su mirtimi“ personažų ir istorijų galeriją rašytoja įkurdina detektyviniame žanre!

Įtampos kupinas ir nežinia alsuojantis romanas prasideda internetiniu detektyviniu žaidimu, į kurį įsitraukę keli atskalūniško būdo paaugliai. Netrukus šilto ir šalto patyrusiems San Fransisko policijos žmogžudysčių skyriaus inspektoriams prasideda įtemptas darbas: mieste vyksta kraupios žmogžudystės: neaiškių motyvų inspiruota sargo Edo Steitono mirtis, vėliau randami paslaptingai mirę sutuoktiniai, paskui – negyvas garsus psichiatras, žinoma teisėja.

Paauglė Amanda, kartu su bendraminčiais žaidžianti internetinį žaidimą, ryžtasi įminti šias kraupias detektyvines mįsles. Tačiau dingus merginos motinai, Amandai tenka šiurpus asmeninis žaidimas su mirtimi...

 

 

 

Apie Isabel Allende

Viena garsiausių Čilės rašytojų, knygų „Majos dienoraštis“ ir „Žaidimas su mirtimi“ autorė. Rašytojos karjera prasidėjo nuo laiško mirštančiam seneliui, kuriuo vėliau buvo paremta jos knyga „Dvasių namai“, o per pastaruosius 30 metų autorė parašė jau daugiau kaip 20 knygų, kurios buvo išverstos į 35 užsienio kalbas, ir pelnė daugybę literatūrinių apdovanojimų. Isabel Allende sako, kad jos knygos skirtos smagiam laisvalaikio praleidimui ir akiračio plėtimui – knygose susipina intriguojančios istorijos ir svarbūs istorijos įvykiai, o savo kūrybą įvardija kaip „realistišką literatūrą“. Rašytojos knygose svarbios socialinio teisingumo, politinių realijų temos, o pati Isabel Allende daug savo laiko skiria kovai už žmogaus teises.
Isabell Allende jau ilgą laiką gyvena Kalifornijoje, JAV, ir nors turi Amerikos pilietybę, pati autorė sako, kad gyvena viena koja Čilėje, kita – Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Komentaras