20%
20%

Konklava

Conclave

Robert Harris

Vertinimas nėra galimas:
73% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9789955137658, ISBN kodas: 9789955137658, SKU: 000000000002178034, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 320, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-09-25, Formatas: 22x15x2,8, Knygyne: 13.29, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Arvydas Malinauskas

Ypatinga kaina 10,64 €
Knygyne 13,29 €

Sutaupote 2,65 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Dieviškoji galia 
Žemiškosios ambicijos

Tarptautinį pripažinimą pelniusių knygų „Enigma“ ir „Faterlandas“ autorius naujausiame kūrinyje, įkvėptame žiniasklaidoje pastaraisiais metais minimų įvykių, atsigręžia į šių dienų Vatikaną ir dovanoja skaitytojams išskirtinį, labai savitą, įtampos kupiną romaną, kuriame žmonių ambicijos siekia prilygti Dievo galybei.

Mirė popiežius.
Už užrakintų Siksto koplyčios durų šimtas aštuoniolika iš viso pasaulio susirinkusių kardinolų dalyvauja pačiuose slapčiausiuose rinkimuose. 
Jie šventi. Jie ambicingi. Jie konkuruoja tarpusavyje.
Dar septyniasdešimt dvi valandos, ir vienas iš jų taps įtakingiausiu žemėje dvasiniu autoritetu.

Atsiliepimai

Harrisas parašė jaudinančią, puikią knygą... Ji galėtų tapti katalikiška „Šėtoniškų eilių“ versija.
* The New York Times Book Review
Nuostabi... Harrisas neapvilia... Nesvarbu, ar jūs tikite Dievą, Bažnyčią, ar netikite, „Konklava“ jus tikrai sudomins.
* The Washington Post
Triumfuoju... Nusprendžiau pavartoti žodį, kurio dar niekada nesu vartojęs jokios knygos recenzijoje. Dvidešimt penkerius metus rašydamas apie knygas vengiau įvairių klišių, skubotų apibendrinimų, pranašiškų ištarmių ir visko, kas knygos viršelyje atrodytų pernelyg įmantru. Vis dėlto, norėdamas apibūdinti naująjį Roberto Harriso romaną, nerandu tinkamesnių žodžių kaip tik šiuos: neįmanoma atsitraukti. 
* Ian Sansom, The Guardian
Įtraukiantis literatūros kūrinys, sukurtas Harrisui būdingu stiliumi... „Konklava“ yra ne tik įtempto siužeto, bet ir psichologinis, ir politinis romanas... Kuo atidžiau skaitau, tuo daugiau jame atrandu. 
* The Sunday Times
Knyga, kuri pavergia. Daugybė skaitytojo dėmesį prikaustančių siužeto vingių, netikėtų atradimų ir niuansų. Bažnytinė „Kortų namelio“ versija... „Konklava“ yra stebėtinai gyvas pasakojimas, kurio pabaigoje laukia įspūdingas posūkis. 
* Robbie Millen, The Times
Sklandžiai parašytas, lengvai skaitomas įtempto siužeto romanas... Įdomus ir pasitenkinimą garantuojantis literatūros kūrinys, atskleidžiantis dėl valdžios, kurią simbolizuoja balti dūmai, kovojančių ambicingų žmonių makiaveliškas machinacijas. 
* The Daily Express
Ambicijos ir intrigos — gerai žinoma tema buvusiam politikos žurnalistui... Prikaustantis dėmesį romanas.
* The Observer

Apie autorių

Robertas Harrisas — dešimties tarptautinį pripažinimą pelniusių romanų autorius. Lietuviškai išleistos jo knygos „Faterlandas“, „Enigma“, „Pompėja“, „Imperium“, „Lustrum“, „Vaiduoklis“. Pagal kai kuriuos jo romanus sukurti filmai, o naujausias iš jų — Romano Polanskio režisuotas „Vaiduoklis“ (The Ghost Writer). R. Harriso knygos išverstos į trisdešimt septynias kalbas. Autorius kartu su žmona Gill Hornby gyvena Kintberyje, Anglijoje.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. violeta
  100%
  Įtraukiantis, lengvai skaitomas. Įdomu pakaišioti nosį į tokius uždarus "klubus"
 2. Justina
  60%
  Idėja lyg ir gera ir daug žadanti, tačiau ...
 3. Šaras
  60%
  50/50 pirmoji knygos dalis priminė Brauno istorijas - tipo Da Vinčio kodas. Tikrai neblogai parašyta, lengvai skaitos ir t.t. Bet kuo tolliau, tuo labiau buvo aišku kuo viskas baigsis. Pabaiga, tiesiog nuvylė. Lyg ir norėjo autorius šokiruoti nustebinti, bet gavos kažkokia pabaiga dėl pabaigos. Tikrai daug įdomiau išrišt galima buvo...
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...