Koriko maišo virvė

ISBN kodas: 9785415021970, EAN kodas: 9785415021970

The Weed that Strings the Hangman sBag

Alan Bradley

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002132189, ISBN kodas: 9785415021970, EAN kodas: 9785415021970, Puslapių skaičius: 320, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2011-01-01, Formatas: 14x21x3, Leidykla: Leidykla Vaga UAB

Ypatinga kaina
7,85 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Alano Bredlio (Alan Bradley) knygoje „Saldumas pyrago dugne“ pasirodžiusi išradinga ir smalsi Flavija de Liuka prikaustė viso pasaulio skaitytojų dėmesį – knyga išversta net į 34 užsienio kalbas.

Neapsakomas nuotykių troškulys ir skaitymo malonumas tęsiasi!

Antrojoje trilogijos knygoje „Koriko maišo virvė“ gabioji mergaitė įsilieja į klajojančio lėlių teatro trupę ir tampa mįslingos žmogžudystės, įvykdytos tiesiai priešais žiūrovų akis, liudininkė. Painioje istorijoje ir vėl šmėžuoja keistoji Flavijos šeimynėlė: nepakenčiamos seserys, įkyri tetulė, plepė virėja ir patikimasis Dogeris; slaptojoje chemijos laboratorijoje vėl vyksta magiški atradimai, o pakeliui atsiranda daug naujų įtartinų veikėjų – šiems, kvapą gniaužiantiems, nuotykiams neliksite abejingi ir kartu su Flavija vyniosite paslapčių siūlų kamuolį iki paskutinio knygos puslapio.

Tai kas gi užmezgė kartuvių virvę? Ką matė beprotė Megė? Kodėl lėlių teatre surežisuota mirtis?
 
Alanas Bredlis, dabar jau visame pasaulyje žinomas bestselerių apie Flaviją serijos autorius, gimė ir augo Kanadoje. Dvidešimt penkerius metus dirbęs televizijoje, tik atsistatydinęs jis ėmėsi rašyti ir... nesuklydo. Pirmasis jo romanas „Saldumas pyrago dugne“ gavo tiek kritikų apdovanojimų ir sulaukė tokių skaitytojų ovacijų, kad rašytojui neliko nieko kito, kaip tik pratęsti Flavijos epopėją. Šiuo metu A. Bredlis gyvena Maltoje su žmona ir dviem suktomis katėmis ir kuria dar vieną Flavijos de Liukos misteriją. Kokią? Palaukite ir pamatysite!

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...